Bank of America Radarındaki Altcoin Projesini Açıkladı: Büyük Potansiyel Var!

1.057

Kripto para endüstrisi, Bitcoin ve altcoin Ethereum’dan çok daha fazlasıdır. Alternatif para birimleri veya altcoin projeleri bu iki topluluk tarafından genellikle göz ardı edilse de, yine de muazzam bir potansiyel sunabilirler. Tezos, Bank of America’nın bile radarında tuttuğu para birimlerinden biridir.

Bank Of America’dan ilginç bir görüş

Birkaç yıl öncesine kadar, bankalar ve diğer finansal kurumlar, kripto para birimlerini kimsenin dikkat etmesi gerekmeyen bir “fad” olarak reddediyorlardı. Bugün, aynı hizmet sağlayıcılar bu pazara girmeye çalışıyor. Her türden tüketici, Bitcoin, altcoin Ethereum ve diğer para birimlerini keşfetmeye ilgi gösterdi. Ancak BoA, alternatif kripto para birimleri için geliştirici ilgisine bakarak bir adım daha ileri gidiyor. Daha da önemlisi, BoA yetkilileri artık kripto para birimlerinin tamamen yeni bir varlık sınıfı haline gelmesi gerektiğine inanıyor. Mevcut Bitcoin piyasa değeri etkileyici olsa da, daha geniş kripto ekosistemi daha da fazla değeri temsil ediyor. Kendi araştırmanızı yapmak çok önemli olsa da, keşfedilmemiş pazarlara girmek yatırımcılar için uygun olabilir.

Hangi para birimlerine yatırım yapacağınızı bulmak zor kısım olmaya devam ediyor. Bank of America için geliştirici ilgisi ve etkinliği çok önemli bir ölçümdür. Daha fazla geliştirici, belirli bir Blockchain oluşturmaya ilgi duyduğunu belirttikçe, yerel varlığa olan talebin artma olasılığı vardır. Tabii ki, bu denklem, uygulanabilir bir ölçü olarak hizmet edebilmesine rağmen, geliştirici etkinliğinden çok daha fazlasını içerir. Son geliştirici faaliyetine bakıldığında, altcoin Tezos, göz önünde bulundurulması gereken Blockchain ekosistemlerinden biri gibi görünüyor. Kuruluşlarda ve depolarda güçlü bir artış olduğunu kaydederek The Graph, IOTA, NEAR protokolü, EOS, Stellar ve diğerlerinin önüne geçti. İlgi çekici bir gözlem, BoA , PoS konsensüs mekanizması nedeniyle çok daha enerji verimi olurken, en iyi rakip Blockchain’lere rakip olan sürekli genişleyen ekosistemi için Tezos’u büyük ölçüde destekliyor.

Altcoin Tezos fiyatı iyi performans gösteriyor

Tezos’un yerel varlığı altcoin XTZ’nin değeri geçen yıl büyük ölçüde arttı. Yılda %248,9’luk bir fiyat artışı çok etkileyici ve kripto para birimlerinin fiyat potansiyelini vurguluyor. Tezos, bu cephedeki diğer büyük para birimleriyle eşit durumda ve Bank of America’ya kredibilite sağlayarak onu listenin en üstüne yerleştiriyor. Mevcut geliştirici etkinliği bu cephede biraz umut veriyor gibi görünse de, bu ivmenin devam edip etmeyeceği belirsizliğini koruyor.

100’den fazla proje, mevcut kripto para birimi ortamında 1 milyar doların üzerinde bir piyasa değerini koruyor. Tezos, 6,37 milyar doları aşan değerlemesi ile bu listede üst sıralarda yer alıyor. Proje, tüm kripto para birimleri arasında 33. sırada yer alıyor ve birçok insanın radarına giriyor. Geliştiriciler altcoin Tezos’un akıllı sözleşmelerinden yararlanmanın yollarını bulmaya devam ederse ve daha fazla kullanıcı XTZ’yi kullanmaya devam ederse gelecekte ilginç şeyler olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Cryptodaily.co.uk
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku