Usta Analist: 5 Kripto Para Birimi Ağustos’ta Boğa Döngüsüne Girecek!

83

Altcoin Daily isimli programın sunucusu Aaron Arnold, Ağustos ayında boğa döngüsüne gireceğine inandığı kripto para biirmlerini açıkladı. Çarpıcı fiyat analizi ve tahminleriyle ön plana çıkan stratejist, kripto  piyasasında yaygın olarak takip edilen bir isim.

Bitcoin ve Ethereum ivme kazanacak

Trader listesinde, ilk sırada lider  kripto para Bitcoin (BTC) var. Arnold, Bitcoin’in zaman içinde BTC’nin fiyatını önemli ölçüde artıracak aşırı bir arz sıkıntısı yaşadığını söylüyor ve şunları ekliyor:

 Arz sıkıntısını görmeyi seviyorsunuz. Daha da ileri gitmek gerekirse, BTC/stablecoin arz oranı nedeniyle hala stabilcoinlerde bekleyen çok fazla sermaye var… Bu sermaye piyasaya geri akmaya yeni başlıyor. Bu Btc’deki fiyat artışını körükleyecek. Zincirleme olarak, varlıklar yükselişe geçiyor. Bu mevcut Bitcoin arz şoku dalgasının arkasında çok fazla ivme var. Kripto para piyasası toparlanmaya başlayacak.

Arnold, arz sıkıntısını yaşadığını söylediği Ethereum (ETH) konusunda da iyimser. Ether (ETH) son on gün içinde yüzde 35 yükseldi ve kritik 2.300 dolarlık desteği geri aldı, ancak kritik 2.450 dolarlık yerel zirve 17 Haziran’dan bu yana test edilmedi. Son toparlanmanın bir kısmı Londra hard fork’una atfedilebilir. Güncellemenin 4 Ağustos’ta aktif hale gelmesi bekleniyor.  Tüm kripto para sektörü güncellemenin fiyata etkisi konusunda merakla bekliyor. Trader, borsalardaki ETH arzının geçen yıl 10 milyon düştüğünü ve hareketsiz kalması gereken Ethereum 2.0’da 14 milyar dolar değerinde Ethereum yatırıldığını ekliyor. Analist, son olarak Arnold, Coca-Cola’nin yakın zamanda Ethereum’un ağını kullanarak NFT yapmak için kullandığını belirtti. Analist şunları ekledi:

Lider altcoin Ethereum, Ağustos ayında ivme kezanacak. Arz sıkıntısı ve güncellme fiyata olumlu yansıyacak.

Boğa döngüsüne girecek kripto para birimleri

Arnold’ın listesindeki üçüncü kripto para birimi Uniswap’ı (UNI). Uniswap’ın merkeziyetsiz finans (DeFi) sektöründeki 3 milyon kullanıcının yaklaşık yüzde 80’ini getirmekten sorumlu olduğunu gösteren ölçümleri paylaşıyor. Arnold, Uniswap’ın hacminin Kraken ve FTX merkezi borsalarının hacmiyle karşılaştırılabilir olduğunu söylüyor.

Analist ayrıca, ölçeklenebilir Blockchain ağı olan Maiar merkeziyetsiz borsayı başlatmaya hazırlanırken Elrond’un (EGLD) güçlü bir Ağustos performansına sahip olacağını söylüyor. Arnold’un bu Ağustos’ta patlayacağını tahmin ettiği son kripto para birimi  oracle network Chainlink (LINK). Arnold’a göre Chainlink de Ağustos ayında ivme kazanacak varlıklardan birisi olack.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku