Balinalar Shiba Inu Satıyor mu? İşte Güncel Veriler

17.986

Shiba Inu (SHIB), kripto para piyasasında hem boğa hem de ayı döngüleri sırasında balinalar arasında en popüler tokenlerden biri olmuştur. WhaleStats’a göre Shiba Inu (SHIB), hem Bitcoin hem de altcoin piyasalarında mevcut düzeltme devam ederken, balina seviyesindeki cüzdanlarda güçlü yerini koruyor.

Shiba Inu, hala favori olmaya devam ediyor

En büyük 1.000 Ethereum cüzdanındaki toplam balina varlıklarına göre Shiba Inu (SHIB), şu anda tutulan 2 milyar dolarlık token ile balinalar arasında hala en büyük pozisyon olmaya devam ediyor. Varlıkların USD değeri aynı kalırken, balinalar arasındaki yüzde  önemli ölçüde azaldı. Yazı yazıldığı esnada, Shiba Inu cüzdanları yüzde 8 ile baskın kalırken, “diğer” daha küçük meme tabanlı coin’ler,  tüm varlıkların yüzde 7,89’unu oluşturuyor.

SHIB, “Dogecoin katili” olarak bilinen meme tabanlı coindir. Dogecoin başlangıçta bir şaka olarak yaratılmış olsa da, kendisini ilk 20 kripto para birimi olarak sağlamlaştırdı. SHIB, 21 milyar dolara yakın bir piyasa değeri ile şu anda kendi saflarında yer alıyor. Hatta Ekim ayında tekrar yükselişe geçtikten sonra esinlendiği DOGE’u bile kısa bir süreliğine geride bıraktı. Daha önce Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi, son 30 günde yüzde 33.2 değer kaybeden bu meme coin anlık olarak 0.000037 dolardan işlem görmekte.

 SHIB, sert çakıldı

Ne yazık ki Shiba Inu, yatırımcıları için güvenli bir liman haline gelmedi ve değerinin yaklaşık yüzde 15’ini kaybetti. Genel olarak piyasaya kıyasla SHIB token, DOGE, Ethereum ve AVAX gibi tokenler en büyük kaybeden lider tablosunun ortasındaydı. Güçlü bir düzeltmeden sonra anlık olarak Shiba Inu (SHIB), son zirvesinden itibaren toplam yüzde 66 kayıp yaşamış durumda. Ayrıca haftanın başında piyasada hızlı ve beklenmedik bir ralli başladı ve bu da token fiyatının kısa vadeli olarak yüzde 40 oranında yükselmesine yol açtı.

Daha önce de bahsettiğimiz üzere, 2 Aralık’ta “Gimli” rumuzlu ETH balinası 1,2 milyon dolara 28 milyar SHIB satın almıştı. Yazı yazıldığı esnada, SHIB tokeni son bir günde yüzde 8.4 değer kaybetti. Son 2 haftalık dilimde yüzde 22.8 düşüş yaşayan SHIB, anlık olarak 0,00003767 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

Kaynak u.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku