Balinalar Durmaksızın Shiba Inu Alıyor! SHIB, Yükselecek mi?

137

Ethereum (ETH) balinaları uzun süredir meme kripto para birimlerine ilgi duyuyor ve topluyor. Balinalar arasında trend olan Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) gibi kripto para birimleri, fiyat düşüşü yaşadığı durumlarda bile, balinalar tarafından alım fırsatı olarak görüldü ve biriktirilmeye devam etti. WhaleStats verilerine göre bir Ethereum balinası, son dönemlerde yüksek miktarlarda SHIB stoklarken, diğer balinalar da bu meme coin’e olan ilgiyi artırdı.

Piyasadaki düşüş trendine rağmen balinalar vazgeçmiyor

WhaleStats Twitter hesabından paylaşılan bilgilere göre, geçtiğimiz günlerde bir Ethereum balinası, yüklü miktarlarda Shiba Inu satın aldı. Paylaşılan tweette, Ethereum balinasının, 1 milyon dolardan fazla SHIB satın aldığı açıklandı. Kripto para balinasının toplamda 49,6 milyardan fazla SHIB token’i, yaklaşık 1.094.317 dolara cüzdanına ekledi.

Bu satın alma, Shiba Inu (SHIB)’in geçen yıl tüm zamanların en yüksek derecesine ulaşmasından bu yana sürekli bir düşüş trendinde olduğu gerçeği göz önüne alındığında önemlidir. Ancak, piyasa korku durumundayken her zaman çantalarını doldurmayı seçen Ethereum balinaları için olağan dışı değil. Balinalar bu düşüş trendinde HIB birikimi yapmaya ve dip olarak gördükleri seviyelerden toplamaya devam ediyorlar.

Shiba Inu yeniden zirvede

Ethereum balinaları tarafından tutulan en iyi token olarak tahttan indirilen SHIB, bu unvanı hızla geri aldı. Ethereum balinaları, son 24 saat içinde SHIB’deki ticaret aktivitelerini artırdı ve yeniden, ETH balinaları arasında dolar değerine göre en büyük kripto para birimi Shiba Inu oldu. Şu anda bu balinalar cüzdanlarında 575 milyardan fazla SHIB tutuyor.

Balinaların artan aktivitesi, Shiba Inu için bazı gelişmelere de işaret edebilir. Genellikle, büyük cüzdanlar herhangi bir kripto para biriminde satın alma çılgınlığına girdiğinde, paraların önemli bir kısmını dolaşımdan çıkarır ve kıtlık yaratarak değerin yükselmesine neden olur. Burada da aynı senaryo gerçekleşebilir. Topluluğun SHIB yakımları bu satın alımlarla birleştiğinde, daralan arz, fiyatın hızla yükselmesine neden olabilir. Bununla birlikte, kripto piyasasının genel düşüş eğilimi göz önüne alındığında, son birikim eğiliminin fiyat üzerinde çok fazla etkisi de olmayabilir. Daha fazla Shiba Inu haberi için, KriptoArena.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak bitcoinist.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku