BaaSid (BAAS) Nedir?

0

BaaSid (BAAS) nedir? adlı konu başlığımızı Kriptoarena.com olarak, bu makalemizde yanıtlıyoruz. BAAS projesi, veri dağıtma ve Blockchain’e dayalı bir kimlik doğrulama, DID, veri kimlik doğrulama, 2FA ve MFA’dır. Özellikle kimlik doğrulama verileri, orijinal kopya olmadan merkeziyetsiz bir depolama alanında saklanmakta ve yönetilmektedir. Burada, çözümler ve platformlarla birbirlerine kenetlenip farklı hizmetlere uygulanmaktadır.

BAAS projesi, Japonya, Kore, Tayvan, Singapur ve Malezya’da bulunan ve “Soteria Blockchain teknolojisi depolama” ve “Pistis dağıtılan kimlik doğrulama” gibi Blockchain teknolojisi uygulama geliştirmeye odaklanan çok uluslu bir şirkettir. Aynı zamanda BAAS, Blockchain teknolojilerinin İnternet dünyasındaki yapılarını değiştireceğine inanmaktadır. Bu sebeple işletmelerin pazarlarda ön plana çıkması için teknikleri takip etmesi gerekmektedir. Özellikle, Blockchain teknolojisine yapılan yatırımların artmasıyla beraber Blockchain’in birçok geleneksel teknolojinin yerini alabileceğini ve modern dijital çağın en önemli yeniliklerinden biri olacağını tahmin etmektedir.

Ayrıca BAAS, işletmelerin daha çok uygulamasını denemek ve araştırmak için Blockchain popülaritesinden faydalanacağını öne sürmektedir. Özellikle BaaSid Lab Japan (5 kişi), CryptoLab Japan (10 kişi). Holdings Singapore (9 kişi) / BaaSid Tayvan (26 kişi), PRO Japan 153 geliştiriciden 7’si BaaSid geliştirdi. BaaSLab (6 kişi), BaaS Asia Malezya’da (2 kişi) şu anda toplamda 65 kişi uygulama olmaktadır. Projede her alandan 11 uzman vardır. Bunlar BaaSid’i teknik, muhasebe, hukuk, finans ve halka arz danışmanları olarak desteklemektedir.

Nasıl çalışır?

Platformda 2FA, MFA, DID ve farklı veri doğrulama hizmetleri için ücret olarak ödenmek üzere tasarlanmıştır. Aynı zamanda BAAS’ın hazırladığı DeFi cüzdanı üzerinden BAAS yatırıp farklı fırsatlar elde etmeye hazırlanmaktadır. Örnek olarak, BAAS’ı “Topick” hizmetine, My Data Exchange’e yatırılırsa, My Data’daki katılımlar ve ödüller artmaktadır.

BaaSid (BAAS) nedir? Nasıl satın alınır?

Şu anda BAAS ile işlem yapılabilen borsalar; ACE, Coinone, XT.COM, Hotbit’dir. Coin satın almak için ise bu aşamalar izlenmektedir:

Öncelikle BAAS listeleyen borsanın web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonrasında borsanın hesap açma adımlarını izleyin. Bir diğer adım olan kimlik doğrulama ve onay süreçlerini de tamamlayın. Bir diğer adım olan borsanın para yatırma adımlarını izleyin. Son adım olarak ise istenilen bakiye tutarınca BAAS Coin’i seçerek alım emri oluşturun. Güvenilir hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku