Araştırma Şirketinden Şok Shiba Inu iddiası! Analistten Kritik Fiyat Tahmini!

842

Shiba Inu (SHIB)’yu araştıran uzmanlar, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin ile ilginç bir bağlantı buldular. Figaro Research’ün bulgularına göre, Buterin’in ve Ethereum çekirdek geliştiricilerinin, SHIB’in ortaya çıkması ve geliştirilmesinde rolü olabilir. Bu gelişme, son 24 saat içinde SHIB verilerinde ani bir artışa yol açtı.

Figaro Research adlı araştırma firmasından şaşırtıcı iddia

Analistler SHIB konusunda iyimserliklerini korurken, Shiba Inu günlük işlem hacmi 5,6 milyar doları aşıyor. Dogecoin katili SHIB, piyasa değerine göre on birinci sırada yer alıyor. Dogecoin‘i birkaç kez geride bıraktıktan sonra, SHIB fiyatı son iki hafta içinde yaklaşık yüzde 15 düştü. SHIB zincir üstü verileri ise toparlanıyor. 24 saatlik SHIB işlem hacmi, borsalar arasında 5,6 milyar doları aştı.

 

 

“Figaro Research” adlı bir araştırma firması, Shiba Inu (SHIB)’nun kurucusu Ryoshi’nin Ethereum çekirdek geliştirme ekibiyle olan bağlantısına ilişkin bir iddia ortaya çıktı. Firma, SHIB ve Vitalik Buterin arasındaki bağlantıyı Blockchain kayıtları ve farklı cüzdan adresleri ile yapılan işlemler aracılığıyla kapsamlı bir şekilde araştırdı. Raporun yazarı, Vitalik Buterin’in “vb2” cüzdanının, Ryoshi ve SHIB’yi dağıtan cüzdan adresiyle yakın bağlantıları olan “X” cüzdanını finanse ettiğine inanıyor. İlginç bir şekilde, “X” cüzdanı, Ethereum çekirdek ekibindeki geliştiricilerin cüzdan adresleriyle etkileşime girdiği için önemlidir. Bulgular, Shiba Inu ve Ethereum geliştirme ekibi arasındaki bağlantı etrafındaki spekülasyonlarla tutarlı.

Analist Mark Cullen, Shiba Inu için kısa vadede bu seviyeyi bekliyor

Shiba Inu topluluğu, dolaşımdaki coin arzının yüzdesini azaltarak daha fazla SHIB tokeni yakmak için bir NFT oyununun piyasaya sürülmesini bekliyor. Bir mobil oyun olan Bricks Buster, reklam geliri yoluyla SHIB tokenlarını yakacak. Bricks Buster’ın geliştiricisi Travis Johnson, oyunun Google reklam gelirinden günde yaklaşık 10 dolar yaktığını belirtiyor. Johnson’ın şunları ekledi:
  500 trilyon SHIB yakmak, uzun zaman alacak. Bu sadece bir tutarlılık meselesi ve mümkün olduğunca çok sayıda yeni yakma stratejisi uygulamak zorundayız
Kripto para analisti Mark Cullen, SHIB fiyat trendini değerlendirdi ve Shiba Inu (SHIB)’nun düşüş trendi kanalından çıkma ihtimalinin yüksek olduğunu tahmin etti. Analistin SHIB fiyatı için ilk hedefi 0,000786 dolar dolar.  FXStreet, son gelişmeler hakkında resmi bir açıklama almak için Ethereum çekirdek geliştiricilerine ulaştı, ancak henüz bir yanıt alamadı. Daha fazla SHIB haberi için Kriptoarena.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku