Ünlü CEO: “Bitcoin (BTC)’in 20 Bin Dolara Düşmesi Çok Da Kötü Olmaz”

797

Son günlerde lider kripto para birimi Bitcoin (BTC)’de yaşanan ciddi düşüş hareketlerinin ardından önde gelen uzmanlar, lider kripto para biriminin hangi seviyelere düşebileceği konusunda tartışmaya devam ediyor. Bir diğer yandan büyük kripto para saklama şirketlerinden biri olan BitGo CEO’su Mike Belshe, yaşanan düşüşler konusunda yorumlarda bulundu ve BTC’nin 20 bin dolar seviyelerine düşüş yaşamasının sanıldığı kadar kötü bir durum olmadığını belirtti. Detaylar ise şu şekilde..

Uzmanlardan Bitcoin için “ayı sezonu” yorumu

Uzmanlar, lider kripto para biriminin kademeli olarak düşüşüne devam etmesi ve Cuma günü ilk olarak 37 bin dolar seviyesine, hafta sonu ise 34 bin dolar seviyelerinin altına sarkarak bu bölgede kapanışlar yapmasının bir göstergesi olarak daha sert düşüş hareketleri bekliyor ve birçok uzman bu durumu “ayı sezonu” olarak değerlendiriyor.

Bitcoin (BTC) İçin Tehlike Çanları Çanıyor! Analistten Kritik Açıklama!

Bir diğer yandan birçok uzman ve analist lider kripto para birimi Bitcoin hakkında geniş bir aralıkta yorumlarda bulunurken başka bir grup ise 2021 yılı yaz ayları seviyesine benzer olarak 29 bin dolara ya da 20 bin dolar seviyeleri ve altına düşüş hareketleri yaşayacağı tahmininde bulunuyor.

Belshe: “BTC için 20 bin dolarlık seviye çok da kötü olmaz”

Son günlerde yaşanan düşüş hareketleri hakkında yorumlarda bulunan bir isim olan BitGo şirketi CEO”su Mike Belshe, BTC’nin 20 bin dolarlık seviyeye düşmesinin kötü bir durum olmadığını belirterek, konuyu Twitter hesabından şu şekilde yorumluyor:

“Bitcoin’in 6-12 aylık bir süre için 20 bin dolara düşmesi kesinlike kötü bir durum olmayacaktır. Bu şekilde tüm zayıf eller ve coin’ler piyasadan çekilecek, Bitcoin ile Ethereum için onları daha da ileri götürecek bir ortam oluşacaktır. Sene sonu itibariyle ise çok daha sağlıklı bir ekosistemimiz olacaktır”

Geçtiğimiz günlerde yaşadığı düşüş ile beraber kripto para piyasalarında büyük yankı uyandıran lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), son 24 saatlik zaman diliminde yüzde 16,4 değer kaybı yaşadı. Lider kripto para birimi anlık olarak ise 32.226,74 dolardan işlem görüyor. Daha fazla Bitcoin haberi için Kriptoarena.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Arover
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku