Müjde: Apple Ürünleri Artık Bu 2 Kripto Para ile Alınabilecek!

204

BitPay, kripto para kullanıcılarına, Apple’ın amiral gemisi ürünlerini Bitcoin (BTC) ve Shiba Inu (SHIB) kullanarak satın almaları için bir fırsat daha verdi.

Apple ürünleri artık BTC ve SHIB ile alınabilecek

Popüler kripto ödeme sağlayıcısı BitPay, kripto para kullanıcılarının artık Bitcoin (BTC) ve Shiba Inu (SHIB) gibi kripto para birimlerini kullanarak farklı Apple ürünleri satın alabileceklerini duyurdu . İnsanlar artık birkaç basit adımda kripto ödemelerini destekleyen perakendecilerden MacBook’lar ve iPhone’lar da dahil olmak üzere Apple ürünlerini satın alabilirler. Apple ürünleri SHIB veya BTC kullanılarak üç farklı şekilde satın alınabilir; örneğin kripto ödemelerini destekleyen perakendecilerden ürün satın almak, BitPay banka kartlarını kullanmak, ayrıca kripto para birimlerinizi hediye kartlarıyla değiştirmek ve bunları ilgili Apple ürünlerini satın almak için kullanmak gibi.

Şu anda, Apple ve diğer perakendeciler doğrudan kripto para birimi ödemelerini kabul etmemektedir. İlginç bir şekilde, insanlar Apple MacBook’larını ve iPhone’larını doğrudan Newegg gibi popüler ABD perakendecilerinden satın alabilirler. BitPay ile ortaklığı olan çevrimiçi perakendeci, kullanıcıların Apple ürünlerini ve Shiba Inu ve Bitcoin kullanarak diğer ürünleri satın almalarına olanak tanıyor. Kullanıcılar, desteklenen kripto para birimlerini kullanarak en sevdikleri ürünleri birkaç tıklamayla alabildiklerinden, satın alma işlemi şirket tarafından basitleştirildi. Kullanıcılar, kripto ödemeleri alan Apple satıcılarından anında alışveriş yapabilirler.

Kripto para brimi kullanılarak Aplle ürünleri nasıl alınır?

Apple’ın kendisi kripto ödemelerini kabul etmediği için BitPay, kullanıcıların MacBook Pro veya iPhone gibi Apple ürünlerini Bitcoin, Shiba Inu veya Bitpay’in desteklediği diğer kriptolarla satın alabilecekleri perakende devi ‘Newegg’ ile ortaklık kurdu. Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Newegg geçen yıl Kasım ayında Shiba Inu’ya destek eklemişti . Apple ürünlerini satın almanın diğer yolu bir Bitpay Banka kartına kaydolmaktır. Kart, kripto ödemelerini kabul eden herhangi bir perakendeci tarafından kullanılabilir.

Apple Kripto Para Sektörüne Girmeye mi Hazırlanıyor? İşte Yeni İş İlanı!

Üçüncü yol, daha sonra tercih edilen Apple ürünlerini satın almak için kullanılabilecek Bitpay kullanarak kriptolu hediye kartları satın almaktır. BitPay duyuruda şunları kaydetti:

Newegg, Bitcoin veya diğer kripto paralarla MacBook Pro veya iPhone satın almak için en iyi seçeneğiniz. İşlemi normal şekilde tamamlayın ve ödeme seçenekleri altında “BitPay”i seçin. İşlemi tamamlamak için BitPay Cüzdanınızı veya başka bir güvenilir kripto cüzdanınızı kullanın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak thecryptobasic
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku