Ünlü Oyuncu Anthony Hopkins NFT Koleksiyonu Çıkartıyor!

10

Ünlü aktör, yönetmen ve yapımcı Anthony Hopkins, bir sanatçı olarak hayatı hakkında yeni bir NFT koleksiyonunu piyasaya sürüyor.

Hopkins’in NFT projelerine olan ilgisinin Zero Contact filmi ile başladığını söylüyor

17 Ağustos tarihinde, NFT mining ve promosyon hizmetlerine odaklanan sanat ve eğlence şirketi olan Orange Comet, ilk NFT koleksiyonunu piyasaya sürmek adına ünlü Hollywood aktörü Sir Philip Anthony Hopkins ile ortaklığını duyurdu. Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Orange Comet, bunun 3 gün boyunca devam etmesi planlanan NFT koleksiyonun “The Eternal Collection”ın ilk partı olacağını söylüyor. Bu süre içerisinde koleksiyonerler, oyuncunun farklı arketiplere dayalı 1000’den fazla benzersiz görüntüsüne erişim sağlayabilecekler.

Hopkins’in film kariyerini ölümsüzleştiren bir sanat koleksiyonu yaratmaya olan ilgisi, Zero Contact filminin Vuele’de NFT olarak yayınlanmasının ardından arttığı aktarılıyor. İlgisinin yoğun olduğu ve ilk alışverişini gerçekleştirmeden önce Snoop Dogg’dan tavsiye istediği belirtiliyor. Vuele, sınırlı sayıda uzun metrajlı filmlerin ve NFT’lerin içeriğinin görüntülenmesine ve toplanmasına izin veren bir Web3 yaratıcı stüdyo platformu olarak işler. Yahoo Finance ile gerçekleştirdiği bir röportajda Hopkins şunları söylüyor:

NFT’ler yeni bir formatta sanat yaratmak için boş bir tuvaldir.

NFT’lerin, kaç yaşında olurlarsa olsunlar, sanatsal ilhamın başkalarıyla karşılıklı olarak paylaşılmasına izin verdiğini vurgulayan ünlü aktör konuşmasına şu sözlerle devam ediyor:

Muhtemelen NFT topluluğundaki ve sosyal medyadaki en yaşlı adamım, bu da her yaşta her şeyin mümkün olduğunu kanıtlıyor.

Orange Comet CEO’su Dave Broome’a ​​göre, koleksiyon Eylül ayının ortasında OpenSea platformu üzerinden piyasaya sunulacak. “Silence of the Lambs”deki Hannibal Lecter ve Marvel’in “Thor” filmindeki Odin gibi Hopkins’in en çarpıcı 10 karakter arketipine yer verileceği belirtiliyor.

Koleksiyon içerisinde, sanatçının film kariyerindeki farklı karakter temsilleri yer alıyor

Hopkins’in koleksiyonu, hayranların ve koleksiyonerlerin oyuncunun kariyerinin birçok yönünü görsel olarak takdir etmelerini sağlamak adına oluşturulduğu belirtiliyor. Orange Comet CEO’su Dave Broome, Hopkins’in kariyeri boyunca yaptığı tüm sanat eserlerini damgasını vuracak bir koleksiyon yaratmanın zor olduğunu söylüyor:

Bunlar yüksek soyağacı projeleri ve ne olursa olsun her zaman devam edecek fırsatlar. Burada beklediğimiz de bu. Aslında bu tür ikonik bir yetenekle birlikte yüksek sadakatli bir işe duyulan tutkudan dolayı harika bir zamanlama olduğunu düşünüyoruz. Bu, IP, sanat ve markalarla ve Hopkins’i hem sanatçı hem de marka olarak dünyaya taşımakla ilgili.

Ünlü Oyuncu Anthony Hopkins NFT Koleksiyonu Çıkartıyor!

Koleksiyon tanıtımının ilk gününe katılanların, karşılama töreni ve öğle yemeğinde sanatçıyla tanışabilme ve ayrıca imzalı bir Hopkins sanat kitabını evlerine götürebilme imkanları bulunuyor. Üçüncü günde ise, koleksiyon dahilindeki 1000 NFT’nin açık artırmaya çıkarılacağı ve 39 imzalı Hopkins sanat kitabı, eserlerinin ve şiirlerinin samimi bir görünümü ile alıcılara rastgele dağıtılacağı bildirildi. Ayrıca oyuncu ile Discord üzerinden bir görüntülü görüşmeye katılmak içinde 5 alıcının seçileceği belirtilenler arasında.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak cryptopotato
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku