Teknik Analist Ethereum ve 3 Altcoin İçin Ciddi Yükseliş Bekliyor!

3.777
Kripto para analisti Aaron Arnold, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için  yükselişin devam edeceğini tahmin ederken, birkaç orta büyüklükteki altcoin için büyük potansiyel gördüğünü açıklıyor.

 

Helium (HNT) ve Elrond Network (EGLD)

Paylaştığı en son YouTube videosunda Arnold, 1.11 milyon abonesine merkeziyetsiz platform Helium’un (HNT) yükselmeye devam edeceğini söylüyor. Analiste göre, bu proje çok yoğun bir şekilde girişim sermayesi tarafından destekleniyor ve çok sayıda kaliteli girişimciye sahip. Ekibin iyi iş çıkardığını vurgulayan analist, altcoin konusunda oldukça iyimser. Analist ”token kıtlığı, Helyum  ekonomisine entegre edilmiştir. Her iki yılda bir yarılanmalar meydana geldikçe ve günlük yakılan ortalama HNT miktarına baktıkça proje umut vaat ediyor.”  ifadesini kullandı. HNT an itibariyle 52.88 dolardan işlem görüyor.

 

İşte Bu Hafta En Çok Kazandıran 7 Altcoin!
Analistin listesindeki diğer altcoin Elrond Network (EGLD). Bu proje ile ilgili son haberler, analisti yüksek hızlı işlemsel Blockchain konusunda heyecanlandırdı. Analiste göre, Elrond’un haftalık ve aylık grafiği gayet iyi görünüyor. Projedeki, ortaklıklar ve gncelelmeler de göz ardı edilemez. Verilere işaret eden analist, ”10 milyon işlem, 888.000 hesap, 3.200 doğrulayıcı.” ifadesini kullandı. Arnold, Elrond platformunda ABD Doları Coin (USDC) stabilcoin’in yayınlandığı haberlerine tepki gösteriyor. EGLD, son 14 gün içinde  yüzde 21,6 arttı ve an itibariyle 311,85 dolardan işlem görüyor.

 Analist lider altcoin Ethereum ve Aeva için yükseliş bekliyor

Yaygın olarak takip edilen kripto para analisti, topluluk içinde platformu V3’e (sürüm 3) yükseltmek için yapılan oylamanın ardından merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Aave (AAVE) için büyük bir gelecek öngörüyor. [Aave], merkeziyetsiz finans alanında borç verme ve ödünç almada etkin bir altcoin projesidir.  Büyük bir yükseltmeden geçmek üzereler. Analiste göre, bu sorunsuz bir şekilde devam ederse, bazı büyük güncellemeler göreceğiz ve bu Aave için iyi olacak. Üçüncü versiyon, ekossitemi daha da güçlendirecek. Temel olarak, farklı zincirlerden ödünç alabilir ve ödünç verebilirsiniz. Güncellemeye rağmen, AAVE son yedi gün içinde yüzde 8 düştü ve şu anda 306.28 dolardan işlem görüyor.

 

Görsel: Bitcoin (BTC)

Ardından, Altcoin Daily yardımcı sunucusu, kripto alanındaki en büyük iki kripto para birimini değerlendiriyor: Bitcoin ve lider altcoin Ethereum. Piyasa değerine göre en büyük kripto varlığına gelince, Arnold BTC konusunda fiyat artışının artacağına dikkat çekiyor. Analist, “Bunu size söylemezsem kusura bakmayın çünkü Bitcoin konusunda çok iyimserim. Bitcoin arzı her geçen gün daha da sıkılaşıyor. edarik şoku şakaya gelmez. Bayanlar ve baylar, Bitcoin alın.”  ifadesini kullandı. BTC, yazı yazılırken son 24 saatte yaklaşık yüzde 3 düşüşle 63.768 dolardan işlem görüyor. Son olarak, Arnold, lider akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) Bitcoin’den pazar hakimiyetini çalmaya devam edeceğini savunuyor. Analist,  “Coinbase 3. çeyrek kazançları açıklandı. Ethereum hacmi, Bitcoin hacmini aştı. Bir değişim görmeye başlıyoruz. Ethereum’un artan hakimiyeti inkar edilemez.” ifadesini kullandı. Daha fazla altcoin haberi için, Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku