Analistten Çarpıcı Bitcoin, DOGE, ADA, MATIC ve FTM Tahmini!

1.638
Yaygın olarak takip edilen kripto para analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin (BTC)’in zorlu bir haftanın ardından toparlanacağını söylüyor.

 

Michaël van de Poppe: Bitcoin, kısa vadede 34 bin doları test edebilir

Teknik verileri inceleyen Poppe, BTC’nin yakında 34 bin dolar seviyesine geri dönmesinin mümkün olduğunu tahmin ediyor. Analist, “Bitcoin, kritik seviyeyi tuttu. Bu, harika! 29.700 ve 30 bin dolardaki direnç seviyelerinin geçilmesi gerekiyor. Bu gerçekleşirse, 32.700 dolar ve daha sonra 34 bin doları test etmemiz mümkün.” ifadesini kullandı.  Analist, ABD pazarlarına bağlı olarak, Bitcoin’in ivme kazanmaya devam edeceğini iddia etti.

Van de Poppe,  haftalardır kripto piyasasındaki sert düzeltme nedeniyle düşüş yaşayan Dogecoin (DOGE)’i de inceliyor. Analist, DOGE’nin sonunda toparlanmaya hazır olduğunu söylüyor. Ethereum (ETH) rakibi Cardano’yu (ADA) analiz ettiğinde, uzman düşen altcoin’in bir sonraki destek seviyesinden geri sıçramasını bekliyor. Poppe, “ADA 0.68 dolar seviyesinde kalamadı ve şu anda yüzde 87 düştü. 0,38 ila 0,40 dolar civarındaki bir sonraki destek, piyasaların sıçradığı destek noktası.” açıklamasını yaptı. Cardano, an itibariyle son 24 saatte yüzde 8 düşüşle 0,53 dolardan işlem görüyor.

 

BTC, 30 bin dolar seviyesini tutarsa, Polygon (MATIC), 1 dolara ulaşabilir

Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon’a (MATIC) bakıldığında, analist, Bitcoin (BTC)’in 30 bin dolar seviyesini tutabilmesi durumunda, MATIC’in 1 dolar aralığını test edebileceğini öngörüyor. Poppe,“BTC  30 bin doları geri alırsa, MATIC önümüzdeki günlerde/haftalarda 1 doları test ederse şaşırmayın. Piyasalarda; her zaman yeni fırsatlara sahip olacağız. Polygon şu anda son 24 saatte yüzde 4 düşüşle  0,67 dolardan işlem görüyor.

Van de Poppe son olarak,  herhangi bir dirençlekarşılaşmadan önce fiyatının neredeyse iki katına çıkabileceğini düşündüğü Fantom (FTM) protokolünü inceliyor. Analist, “Görünüşe göre bu noktada piyasalar arasında bir rahatlama rallisi görüyoruz. FTM’nin, ilk gerçek dirence ulaşmadan önce 0,68 dolara devam etmesi muhtemel görünüyor. Sonuç olarak, oynaklık yüksek kalmaya devam edecek, ancak muhtemelen yeni bir birikim dönemindeyiz.” açıklamasını yaptı. Fantom, an itibariyle son 24 saatte  yüzde 15 düşüşle  0.32 dolardan işlem görüyor. Bitcoin, son 30 günde yüzde 25 değer kaybetti. BTC’nin toplam piyasa değeri 577,3 milyar dolara düştü. Popüler analist  Lark Davis, BTC 4 yıllık döngüsü tekrar etmeye devam ederse, BTC’nin 2024’te yeni zirveye ulaşabieceğini belirtti. Glassnode’a göre, boğalar hala geçerli bir destek seviyesi oluşturmak için ciddi baskı altında olduğundan Bitcoin’in toparlanması yavaş ilerliyor

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku