Analistten Shiba Inu Yorumu: Uzun Vadede SHIB’i Ne Bekliyor?

7.100

Popüler altcoin Shiba Inu gibi daha yüksek riskli token’lara odaklanan piyasaya dayalı satışların bu hafta da devam ettiği görülüyor. Memecoin’in büyük bir artış kaydetme potansiyeline yönelik çeşitli yükseliş eğilimleri, geçen yıl SHIB için inanılmaz bir performans sağladı. Son zirvesinden bu yana yüzde 65’ten fazla düşmesine rağmen, altcoin yalnızca son 12 ayda yüzde 20.000.000’den fazla yüksek kaldı. Ancak, daha muhafazakâr yatırımcılar şüpheci görünüyor. Yatırımcılar kazançlarını satmaya ve sermayelerinin daha fazlasını düşük savunma yatırımlarına çevirmeye devam ettikçe, SHIB token’ı ile yapılan satışlar bugün bir kez daha genel pazarı geride bırakmaya devam etti. Tüm bunları değerlendiren Chris MacDonald SHIB’in nasıl bir performans göstereceğine dair tahminlerini paylaşıyor.

SHIB bugüne kadar nasıl bir performans gösterdi?

Shiba Inu konusunda yükseliş eğiliminden yana olan kişiler, bu memecoin’in 2022’de büyük bir fiyat artışı kaydetmesi için çeşitli nedenler sunmaya devam ediyor. Robinhood gibi kripto para platformlarında bir listeleme yoluyla spekülatif token’lara yönelik artan talep, kripto spekülatörlerinin baktığı potansiyel bir faktör olarak görülüyor. Meme temalı kripto para biriminin yakın zamanda duyurduğu Shibarium adlı Katman 2 Blockchain’i, geliştiricilerin bu ağa olan ilgisi arttıkça yatırımcıların coşkusunu da artırıyor. Ayrıca Shiba Inu ağına eklenecek metaverse temalı projeler ve stablecoin’lerin potansiyeli ile pek çok yatırımcı bu altcoin’in sağlamış olduğu faydayı göz önünde bulundurmaya başladı.

Popüler altcoin Shiba Inu (SHIB)’da düşüş eğilimini savunan kişiler, bu projelerin birçoğunun şimdilik kavramsal aşamada kaldığını belirtiyor. Bunların yanı sıra analist MacDonald’a göre kripto piyasası kesinlikle ileriye dönük olsa da geliştirici ilgisinin ne ölçüde gerçek, anlamlı bir ilerlemeye dönüşeceği görülmeye devam ediyor. Şu anda, daha yüksek faiz oranları ve azaltılmış bir Fed bilançosu ile ilgili endişeler, yatırımcılar için daha büyük bir endişe kaynağı gibi görünüyor.

Shiba Inu (SHIB)’nun bundan sonraki hareketleri nasıl olacak?

Kriptoarena.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere artan tahvil getirileri ve sermaye piyasalarında güvenlik arayışı, kripto yatırımcılarının gergin olmasına sebep oluyor. Analist MacDonald’a göre bu mevcut ortam, SHIB’in büyük bir fiyat artışı göstereceğine dair umutlar için kesinlikle uygun olmayan bir ortam sağlıyor. Shiba Inu (SHIB)’ya yatırım yapanlar, piyasa duyarlılığı anlamlı bir şekilde değiştiğinde neler olabileceğini görüyorlar.

Chris MacDonald’a göre Shiba Inu henüz hazırlık aşamasında kalmaya devam ediyor. Analiste göre SHIB belki de kısa süre içinde yeni zirvelere doğru ilerliyor olabilir. Bununla birlikte, şu anda piyasanın sıcaklığı, yatırımcıların bu kripto para birimini potansiyel yakın vadeli getirilerinden çok riskleriyle daha fazla ilgilendiğini gösterdiğinden yatırımcılar bugünden teminat alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fool.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku