Analist Scott Melker: Bu Altcoin’i Aldığıma İnanamıyorum!

0 136

Kripto para trader’ı ve analist Scott Melker, potansiyel olarak fırlayabileceğine inandığı ve gözden kaçan bir altcoin’i yakından izlediğini belirtti. Melker, yeni bir strateji oturumunda 44 bin YouTube takipçisine, üç yıllık bir suskınluğun ardından Bitcoin’e (EOS / BTC) karşı yükseliş trendine yeni başlamış olabileceğini düşündüğü ve  Ethereum (ETH)’un rakibi olan EOS’a yatırım yaptığını söyledi.

Analist neden EOS satın aldı?

Kripto para piyasası binlerce altcoin ile dolup taşarken ve Dogecoin (DOGE) gibi yatırıcımsını büyük bir risk altında milyoner yapma potansiyeli bulunan kripto paralar yerine neden EOS aldığı sorulunca, analist şunları kaydetti:

 EOS satın aldım. Bunu söylediğime inanamıyorum ama evet EOS aldım! Tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana yerinde olan bir direnci kırarak, haftalık olarak şimdiye kadarki en büyük hacimli mum. Bir, iki, üç kez çapraz dirence dokunduktan sonra kesinlikle fırlayacak.

Melker’e göre, EOS / BTC, şu anki 0.00024 dolar değerinden yüzde 650 yükselerek 0.0018 dolar’a kadar yükselebilir.

Bu iki altcoin de değer kazanacak

EOS’un yanı sıra, analist, 2017 boğa piyasası sırasında harika performans gösteren ancak o zamandan beri fazla hareket etmeyen iki  altcoin’in de fırlayacağını söyledi. Analist şunları ekledi:

XRP direnci bozuldu. Henüz harekete geçmemiş iki altcoin var. Bitcoin Cash (BCH / BTC), az önce bunu yaptı. TRX (TRON / BTC), az önce bunu yaptı. Bunlar henüz direnişi yeniden test etmek için geri gelmedi.

Melker, BCH / BTC ve TRON / BTC’nin, son birkaç yılda Bitcoin’e karşı büyük kazançlar elde eden XRP (XRP / BTC), Ethereum (ETH / BTC ve Litecoin (LTC / BTC) gibi son haftalarda devasa kazançlar getiren kripto paraları takip edeceğini tahmin ediyor. Analist son olarak şunları söyledi:

SafeMoon’ları, Shiba Inus’u (SHIB), TikTok coin’lerine yatırım yapabilirsiniz. Ben, takip ettiğim bu altcoin’lerin yakın zamanda fırlayacağına inanıyorum.

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku