Analist İddialı: Bu Altcoin Tarihi Alım Fırsatı Veriyor!

254
Yaygın olarak takip edilen bir kripto para analisti, Bitcoin (BTC)’in yükselmeden önce 24 bin dolar seviyesini test edebileceğini söyledi. BTC, an itibariyle 30.714 dolardan işlem görüyor.

Chainlink (LINK), eşsiz bir alım fırsatı sunuyor

Popüler trader ve analist Michaël van de Poppe, 598.300 Twitter takipçisine BTC’nin 30 bin dolar seviyesine geri dönmesi için 29.600 doları aşması gerektiğini söyledi. Analist, ”Bitcoin, destek seviyelerini kaybetti. 24 bin dolara düşmesi büyük bir ihtimal. Tekrar 30 bin doları görmek istiyorsak, 29.600 dolar seviyesini desteğe dönüştürmeliyiz” ifadesini kullandı. Lider kripto para birimi, son 30 günde  yüzde 26 düştü. Önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’u da inceleyen Van de Poppe, ETH’nin 11 Mayıs’ın düşük seviyesi olan 1.824 dolardan şu anki 1.982 dolara doğru iyi bir sıçrama yaptığını söylüyor. Analiste göre, lider altcoin Ethereum’un temeller sağlam görünüyor ve yükseliş devam edecek. ETH, an itibariyle 2.115 dolardan işlem görüyor.
 Van de Poppe ayrıca, akıllı sözleşmeleri birbirine bağlayan ve herhangi bir blok zincirinin gerçek dünya verilerine erişmesine izin veren Chainlink ağının kullanımını teşvik etmek için tasarlanmış bir altcoin olan blok zinciri oracle LINK’e dair de çarpıcı açıklamalarda bulundu. Analist, “6 dolardaki LINK, hayatta bir kez karşılaşabileceğiniz bir fırsattır.” ifadesini kullandı.  Chainlink, an itibariyle 7.39 dolardan işlem görüyor.

Santiment: Bu altcoin, birikim aşamasında!

Santiment, Bitcoin’in 30 bin doların altına düşmesinden sonra piyasadan çıkan trader’ların, yatırımcıların ve tasfiyesinin genellikle sonunda “ dikkate değer bir sıçramaya” yol açtığını söylüyor. Şirket, “Bitcoin 33.900 dolara kadar düşerken, trader hissiyatı altı haftanın en düşük seviyesine düştü. Böylesi durumlarda, yatırımcılar piyasadan ayrılırken, BTC fiyatı sonunda toparlanma sürecine girer” ifadesini kullandı. Lider altcoin Ethereum (ETH) söz konusu olduğunda, Santiment, önemli bir metriğe dikkat çekti. Şirket, ETH’deki kârlı işlemlerin zarardaki işlemlere oranının 42 ayın en düşük seviyesine düştüğünü ve bir dip işaretinin yaklaştığını söylüyor. Ethereum, an itibariyle 2.389 dolardan işlem görüyor.
 
Santiment ayrıca, çeşitli blok zincirlerinin akıllı sözleşmelerine zincir dışı veriler sağlayan merkeziyetsiz bir ağ olan Chainlink’e (LINK) de dikkat çekiyor. Santiment verilerine göre, LINK fiyatın Eylül 2020’de en son kaydedilen seviyelere düşmesiyle birlikte balina birikimine tanık oluyor. Şirket, “18 ay içinde ilk kez, altcoin Chainlink 10 doların altına düştü. Bununla birlikte, balinalar son 4-6 hafta boyunca birikim modunda kalıyor gibi görünüyor.” açıklamasını yaptı.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!
Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku