Grayscale Analistlerinden Bu Altcoin İçin Kritik Volatilite Uyarısı!

113

Altcoin Cardano, 2021’in başından bu yana 7,3 kat artışla 2,8 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip konumda bulunuyor. Aylık aktif kullanıcı başına Cardano’nun değerlemesi Grayscale’e göre ADA, rakibi Ethereum’dan yaklaşık %45 daha ucuz. Analistler, Cardano’nun piyasa döngüleri sırasında Bitcoin ve diğer riskli varlıklardan daha fazla oynaklık sergilemesini ve ADA’ya daha fazla yatırımcı çekmesini bekliyor.

Cardano, dünyanın en büyük altcoin’inden daha ucuz

Yeni nesil internet platformu Cardano, akıllı sözleşme işleviyle Ethereum’a zorlu bir rekabet sunuyor ve heyecan verici DeFi projelerini ve uygulamalarını Blockchain’e çekiyor. Üçüncü en büyük kripto para birimi ADA, kullanıcı temellerine göre ETH’den %45 daha ucuz. Kripto para varlık yönetiminde lider olan Grayscale, yakın zamanda altcoin Cardano hakkında bir rapor yayınladı. Varlık yönetimi firması Web 3.0 kripto ağını değerlendirdi. Cardano ağı şu anda 2021’in başından bu yana 13 kattan fazla artışla günde 115.000’den fazla işlem gerçekleştiriyor.

Cardano’daki erken ekosistem projeleri, Blockchain’e birkaç uygulama çekti. Cardano’yu altcoin Ethereum gibi en iyi rakiplerinden ayıran önemli bir özelliği, ağın kullanıcıların aynı işlem içinde birden fazla varlık türü göndermesine izin vermesidir. Bu özelliğin daha fazla merkezi olmayan uygulama projesini ağa çekmesi bekleniyor.

Altcoin projesinin işlem sayısı, fiyat artışına rağmen artıyor

Varlık yönetimi firması, altcoin projesini aylık aktif kullanıcılar açısından değerlendirdi ve Cardano’nun şu anda Ethereum’dan yaklaşık %45 daha ucuz olduğunu ortaya koydu. Altcoin Cardano ana ağında merkezi olmayan uygulamaların (dApps) kullanıma sunulması hala erken aşamalarında olsa da, Ethereum katilinin Blockchain’de akıllı sözleşme yeteneklerini test eden bir proje ekosistemi var. Ayrıca, Cardano’nun aylık aktif cüzdan adresi sayısı Ethereum’u aşıyor ve ADA’nın piyasa değeri ile en büyük altcoin projesini devralmaya hazır olduğu anlatısını körüklüyor.

Grayscale analistleri, ADA’nın uzun vadede Bitcoin ve diğer birçok altcoin projesinden daha yüksek oynaklık göstermesini bekliyor. Destekçiler, Cardano ağındaki kullanım senaryolarının ve projelerin artmasının ağ kullanımını artıracağını ve ADA’ya değer dönüşümünü destekleyeceğini düşünüyor. FXStreet analistleri ADA fiyat trendini değerlendirdi ve altcoinin 2,64 doları geçmesini bekliyor. Analistler, 5 Ekim’de ADA fiyat trendinde bir geçiş bekliyorlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku