Madonna ve Britney Spears’ın Meşhur Öpüşme Karesi NFT Olarak Satışa Çıkıyor!

62

Madonna’nın 2003 MTV Video Müzik Ödülleri’nde sahnede Britney Spears’ı öptüğü ünlü karenin yakında dijital dünyada yeni bir sahibi olacak. Bu meşhur kare, NFT olarak açık artırmaya çıkıyor.

Satıştan ele edilecek gelir LGBT topluluğuna bağışlanacak!

NFT sektörü 2021’in yıldızı parlayan sektörü olurken, yeni koleksiyonlarda gün yüzüne çıkıyor. Sanat, spor ve magazin dünyasından hayatın her alanında yerini alan bu yeni akımın son örneği ABD‘li pop sanatçısından geldi. Madonna ve Britney Spears’ın çok konuşulan öpücüğünün fotoğrafı, Hollywood fotoğrafçısı John Shearer tarafından çekilmişti. NFT, 7 Ekim’de satışa sunulacak ve müzayede 72 saat sürecek. Elde edilen gelirin bir kısmı LGBT bireylere yönelik ayrımcı ve homofobik haberlere karşı protesto olarak kurulmuş Amerikan sivil toplum örgütü GLAAD’ın yararına gidecek.

 

Uzun zaman geçmesine rağmen akıllarda kalan sahne NFT sektörüne girerek büyük sansasyon yarattı. 2003 VMAs’da Britney Spears gelin gibi giyinerek, bir düğün pastasından sahneye çıkmıştı. “Like a Virgin” ve “Hollywood” performanslarının sonunda ünlü kare ortaya çıkmıştı. Bu kare NFT olarak piyasaya sürülecek. Öpücüğün değerinin ne kadar olacağı herkes tarafından merak ediliyor.

NFT çılgınlığının arkasında vergi kaçakçılığı ve kara para aklama mı var?

Kripto para yatırımcısı Mr. Whale’e göre, NFT çılgınlığının devam etmesinin sebebi, bu sektörün kara para aklamada kullanılması. Trader ayrıca, NFT’lerin zenginler için vergi kaçakçılığını kolaylaştırma olanağına sahip olduğunu da söyledi. Geçtiğimiz hafta, Mr Whale, kara para aklama için NFT’lerin kullanmını açıklayan bir de rapor yayınladı.

Britney Spears Hakkında Şaşırtan Bitcoin (BTC) İddiası!

Son zamanlarda NFT sektörü manşetlerden düşmüyor ve sektöre giriş yapan birçok ünlü ve sanatçı var. Tanınmış isimler, sanatçılar, sporcular, kripto para meraklıları ve daha birçok isim bu kervanına katıldı. Benzer şekilde, NFT’ler etkileyici ve rekor kıran satışlarla manşetlere çıkıyor. NFT’ler yıllardır var olmasına rağmen, sektör geçen yıl popülerlik kazandı. NFT’ler hayal edilemez miktarlarda paralara satılırken, ilginç proje EtherRocks da piyasaya girmeyi başardı.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Tmz.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku