Analist: Altsezon Yaklasirken Bu Altcoin Patlayacak!

16

Bu bir ayı tuzağı mı? Analist Tyler Swope’a göre altcoinler için büyük piyasa hareketi geliyor. Kripto analisti ve YouTuber Tyler Swope, hâkim olan görüşün, kripto piyasası büyük bir hamle yapmadan hemen önce yatırımcıları büyük bir hata yapmaya itebileceği yönünde.

Analist: kripto piyasası hala patlama döngüsünün erken aşamalarında

Yeni bir videoda Swope, 247 bin takipçisine, Bitcoin piyasa döngüsünün bir sonraki ayağına hazırlanırken ayıların geride kalacağına inandığını söylüyor. Konuya ilişkin olarak şunları ifade etti:

Ayı tuzağının tam ortasındayız, AKA (olarak da bilinir) hala bu hiper döngünün farkındalık aşamasındayız.

Ünlü YouTuber’a göre, farkındalık aşaması, yeni zirvelere yol açan sürekli büyümeden önce gelen ilk satışın gerçekleştiği zamandır. YouTuber, kripto piyasasının hala patlama döngüsünün erken aşamalarında olduğu varsayımıyla altcoinlerin parabolik olmaya hazır olduğunu tahmin ediyor ve bu konudaki düşüncelerini şöyle açıklıyor:

Çünkü bu doğruysa, ayı tuzağı, tüm altcoinler bu mani aşamasında bir kez daha parabolik olacak. Buna bir nedenle mani diyorlar çünkü herkes ve her şey çıldırıyor. Farklı altcoinlerden oluşan dönen bir dart tahtasına bir dart atabilir ve mani aşamasında bir kazanan seçebilirsiniz.

Analist: Altcoin Alchemist en iyi seçimlerimden biri

Swope’a göre yükselmesini beklediği altcoinlerden biri de meme coin Alchemist (MIST). Ünlü Analist altcoin Alchemist ile ilgili olarak şunları belirtti:

Bunun için en iyi seçimlerimden biri altcoin Alchemist, MIST. Neden hala en iyi seçimlerimden biri? Tek Kelime ile…..MistX.

Analist, altcoin Alchemist projesinin kısa süre önce önden giden veya geriye dönük riskleri azaltan merkezi olmayan bir borsa olan MistX’i başlattığını şu sözleriyle açıklıyor:

MISTX dünyanın ilk FlashDEX’i, yani Ethereum tarihinde ilk kez düzenli kullanıcılar ve yatırımcılar Flashbot’un teknolojisine erişiyor!

Flashbots, amacı MEV (Maksimal Çıkarılan Değer) ile ilgili sorunları çözmeye yardımcı olmak olan dağıtılmış ve merkezi olmayan bir araştırma ve geliştirme organizasyonudur.

MistX aracılığıyla yapılan işlemler, kullanıcı işlem bilgilerini genel bir mempool’da yayınlamaz, bunun yerine işlemleri Flashbots paketlerinde bir araya toplar. Bu, bilgileri önde gelenlerden etkili bir şekilde gizler ve böylece işlemlerinizin manipüle edilmesini, önden çalıştırılmasını veya sıkıştırılmasını önler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku