İşte Kripto Para Piyasasının En İlginç 10 Altcoin’i!

0 335

GarliCoin 

Sarımsaklı ekmeği sever misiniz? Kripto para birimlerini seviyor musunuz? O zaman, şanslısınız! Bu token tam size göre!  Reddit’ten, Dogecoin’e rakip olmak için şaka temelli bir para birimi olarak doğan Garlicoin, Litecoin fork’udur ve aynı şekilde çalışır. Kripto para biriminin tamamen sarımsaklı ekmeğe adanmıştır. Web sitesinin sarımsak yemek tarifleri sayfasında belirtildiği gibi: “Garlicoin fırından taze çıktı ve mis gibi tereyağ kokusu ile size hizmet etmeye hazır.”

SexCoin

Sexcoin, web sitesine göre “Yetişkin Eğlence Endüstrisini hedefleyen ve bu sektöre özel ilk kripto para birimidir.” İnsanlar bunu, sex shop’larda “yetişkinlere uygun ürünler” satın almak için kullanabilir.

PotCoin

PotCoin, işletmelere ve müşterilere esrar ürünlerini alıp satabilecekleri bir platform sağlamak için oluşturuldu.

Altcoin’in web sitesine göre “PotCoins, esrar meraklılarının etkileşime girmesine, işlem yapmasına, iletişim kurmasına ve birlikte büyümesine olanak tanıyan, internet üzerinden gönderebileceğiniz dijital paralardır”.

PutinCoin 

PutinCoin, web sitesine göre, Rusya’nın cumhurbaşkanına ve Rus halkına “övgü” sunmak için tek bir ana amaç düşünülerek oluşturuldu.

Ayrıca bir de PutinClassic diye bir altcoin var. Web sitesine göre, PutinClassic “kripto para birimindeki ilk hatıra”.

PutinClassic’in Bitcointalk.org’daki açıklaması şu şekilde: “Güzel altcoin yarattık, cüzdanınızda saklamak veya borsada işlem yapmak güzel bir varlık” diyor.

TrumpCoin

Elbette Trump’ın da bir kripto para birimi var. TrumpCoin web sitesi, başkanla doğrudan bağlantılı olmasa da, “kendisini Donald Trump’ın politikalarına ve ideolojilerine entegre etmeyi” hedefleyen, altyapı, savaş gazileri ve sınırın güvenliğini de içeren “yerel ve dünya çapındaki projelere finansman sağlamayı” amaçladığını söylüyor. Web sitesi şunları söylüyor: ”Sizden bugün TrumpCoin satın almanızı ve ulusunuzun, topluluğunuzun ve vatandaşlarınızın nihayet gerçek potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmanızı istiyoruz”

PotatoCoin

Potato Coin’in arkasındaki ana fikir, çiftçiler için Afrika’daki koşulların iyileştirilmesine yardımcı olmaktır. Ayrıca bölgenin normal itibari para birimine olan bağımlılıklarını da azaltmaya çalışmak. Şimdiye kadar, ilk ön madenciliğin yüzde 85’i tamamlandı ve bir Afrika Vakfı’na ve ayrıca doğrudan çiftçilere gidiyor. Latince bir yazı Potato Coin’in logosunu süslüyor ve “Patates hafiftir, patates hayattır, patates aşktır” anlamına gelir.

UFO Coin

UFO Coin, bu listedeki en yeni dijital paralardan biridir. “Daha güçlü şifreleme ve dolayısıyla ağ için ekstra bir koruma katmanı oluşturan” neoscrypt teknolojisini kullanır.

UFO Coin’in baş geliştiricisi Peter Bushnell, eski bir Bitcoin madencisidir. Ne yazık ki, UFO coin’in uzaylılarla iletişim kurmakla bir ilgisi yok.

Cthulhu Offerings

”Ey büyük kozmik deniz canavarı Cthulhu’ya şükürler olsun!” Cthulhu Offerings, en tuhaf kripto para birimlerinden biri. Bu altcoin, bir fedakarlığın simgesi efsanevi dev ahtapot Cthulhu üzerine kurulu bir din efsanesine dayanıyor.

CatCoin

Kediler internetin temelini oluşturur ve kripto para birimleri de farklı değildir. Birkaç kedi temalı dijital tokenın en ünlüsü, ilk Japon kripto para birimi olan Monacoin’dir. Ayrıca, Catcoin ve Nyancoin de bu kategoride yer alır.

F”k Token

F”k Token, yatırımcılara küfür ve jargonla dolu kripto para dünyasında “eşsiz bir fırsat” sunduğunu söylüyor.

Web sitesi şöyle diyor: “Sadece fikirlerine yatırım yapabilmeniz için baştan çıkarıcı moda sözcükler ve kafa karıştırıcı retorikler söylüyorlar. F”k Token ile, gerçekten nasıl hissettiğinizi ifade etmek için eşsiz bir fırsat sunuyoruz.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku