Analist: Bu Altcoin 2008 Tarzı Bir Çöküş Yaşayabilir!

13

Kripto analisti Nicholas Merten, bu altcoin için çöküşün eşiğinde gibi göründüğünü söylüyor.

Bu altcoin bir çöküş yaşayacak

Nicholas Merten, Binance Coin’in (BNB) çöküşün eşiğinde gibi göründüğünü söylüyor. Yeni bir video güncellemesinde DataDash sunucusu, 511.000 YouTube abonesine yorumlarda bulunmuştur. Yaptığı yorumlarda, Binance’i çevreleyen korku, belirsizlik ve şüphenin (FUD) BNB’nin son durgunluğuna katkıda bulunduğunu söylüyor. Ayrıca analist şunları söyledi:

“2021 ve 2022 boyunca en güçlü oyunculardan biri olan BNB, aylık veya haftalık olarak bir göz atın. Sadece berbat görünüyor. Burada bir uçurumdan düşmeye hazır gibi görünüyor. Daha yüksek diplerin ve daha yüksek zirvelerin yukarı doğru ivmesi yok… İnsanlar, BNB’nin potansiyel olarak menkul kıymet olarak listelenebileceğinden endişe ediyor ve bu da onun birçok ABD borsasında listelenmesini engelliyor. Aslında bu alanda Binance FUD konusunda oldukça incelikli davrandık. Bu FUD’ların çoğunun gerçek mi yoksa haklı mı olduğunu bilmiyorum. Paranızı borsalardan çekme konusunda herhangi bir sorun görmüyorum, ancak aynı zamanda Binance’in birçok yönden Coinbase’in yanında olduğunu düşünüyorum. Her zaman yüksek derecede güvenebileceğiniz gerçekten nezih borsalar gibi Coinbase, Kraken seviyesindeki borsaların bu katmanına neredeyse uyuyor.”

Altcoin

Merten ayrıca hisse senedi piyasalarında kripto üzerinde baskı oluşturan düşüş eğilimi uyarısında bulunmaktadır. Kripto varlıklarındaki fiyat hareketiyle sıklıkla ilişkili olan S&P 500’ün potansiyel olarak 2008 tarzı bir düşüşe hazırlandığı konusunda uyarıyor. Bununla birlikte analist sözlerine şunları ekledi:

“S&P 500’ün daha önce olduğu gibi 200 haftayı sürdürüp sürdüremeyeceğini görmek için hemen geri dönüyoruz gibi görünüyor. Eğer oradan geçerse. Bu destek aralığını tutamazsa, sadece Mart 2020’deki bir çöküşü değil, potansiyel olarak 2008 tarzı bir çöküşü de beraberinde getirmek için harika bir teziniz var demektir. …Belki 2008 kadar acımasız olmayacak. Belki de dot.com balonu kadar acımasız olmayacak. Bunu söylemek için burada değilim. Yine de söylemek için buradayım, çizelgeler en azından bize daha fazla acı çekeceğimizi söylüyor.”

Analist Ethereum fiyat hedefini açıkladı

Daha önce kriptoarena.com olarak belirttiğimiz üzere kripto kışı yatırımcılar ve analistlere gözünü açtırtıyor. Popüler analist, Ethereum (ETH) sahiplerine, destansı bir çöküşün gelebileceğini söyleyerek ciddi bir uyarıda bulunmaktadır. Yeni bir videoda kripto stratejisti Nicholas Merten, 511.000 YouTube abonesine Ethereum’un dolapta ETH’nin mevcut fiyatı olan 1.220 $’dan değerinin %75’ine kadar kaybetmesine neden olabilecek büyük iskeletleri olduğunu söylüyor.

“Ethereum için hedef aralığımız 300 ila 500 dolar arasında. Orada uzun süre yaşayacağını düşünmüyorum, ancak bunun şu gerçeğiyle ilgisi var: Ethereum ekosistemi için DeFi’de [merkezi olmayan finans] potansiyel olarak gerçekleşebilecek 1,5 milyar doların üzerinde kümülatif tasfiyeden oluşan büyük bir iskelet dolabı var.

Altcoin

Merten, Ethereum’daki DeFi protokollerinin tasfiye seviyelerini gösteren bir tablo paylaşıyor. Kripto stratejistine göre, ETH belirli bir seviyeye düşerse bu protokoller büyük bir satış olayını tetikleyecek.

“750 ila 550 $ civarında bir seviyeye gelmeye başlarsak, Ethereum pazarında satış tarafı baskısının art arda gelen etkisini görmeye başlayacaksınız… Buna ETH açısından bakmak isterseniz, burada bir milyon artı ETH bizi aşağıya çekme ve ek satış baskısının ETH’nin fiyatı için 750 ve 550 dolardan 300 dolara hızla düşmesine neden olma riskiyle karşı karşıya.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku