Efsane Analist: Bu 3 Altcoin Herkesi Şaşırtacak Güce Sahip!
Efsane Analist: Bu 3 Altcoin Herkesi Şaşırtacak Güce Sahip!

Efsane Analist: Bu 3 Altcoin Herkesi Şaşırtacak Güce Sahip!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para analisti konuştu! Yeni yılda muhteşem bir ralli beklediği üç altcoin projesinden bahseden analist, yatırımcıları heyecanlandırdı.

Bu üç altcoin yeni yılın gözdesi olabilir

Milyonlarca kripto para kullanıcısının takip ettiği Altcoin Daily hesabı, popüler kripto para analistiyle röportaj yaptı. Ünlü YouTube kanalı Coin Bureau’nun kurucusu Guy Turner, 2023 ayı piyasasında Bitcoin (BTC) dışında yükselmesini beklediği altcoinleri açıkladı. Son aylarda bir çöküş dönemi içerisinde olan kripto piyasasında genel olarak düşüş hareketi hakim. Lider kripto para birimi Bitcoin’den lider altcoin Ethereum’a kadar birçok varlık düşüş yaşarken, Turner yeni yıla dair ümit verici açıklamalarda bulundu.

Binlerce takipçisi olan analist Turner ilk olarak, 24. en büyük piyasa değerine sahip kripto para olan Cosmos’u (ATOM) hakkında konuştu. Etkileyici çıkışı, ulaşılabilirliği ve projenin arkasındaki büyük topluluk nedeniyle ATOM’u sevdiğini söyleyen analist, yeni yılda bu varlıktan bomba bir yükseliş beklediğini dile getirdi. Piyasa takip sitesi CoinMarketCap’e göre ATOM, son yedi günde %3 artışla 9,07 dolardan işlem görmeye başladı. Kripto para, bir yıl önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 44,7 dolara ulaşmıştı, şimdilerde ise %80 oranında değer kaybetmiş olsa da analist bu altcoinden umutlu.

Popüler kripto para analisti açıkladı!

Turner’ın bir sonraki seçimi Algorand (ALGO) oldu ve coinin bir sonraki boğa piyasasında tarihi bir yükseliş yaşayabileceğini ekledi. ALGO, dört yıl önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,28 dolara ulaşmıştı. Şu an ise popüler altcoin, 0,1662 dolardan işlem görüyor ve o zamandan bu yana değerinin %95’inden fazlasını kaybetti. Coin Bureau’nun kurucusu ayrıca, insanların kripto ödünç vermesine ve ödünç almasına izin veren merkeziyetsiz finans protokolü olan Aave’yi (AAVE) hakkında da konuştu. Aave, toplam değeri 783.463.116 dolar olan ilk 50 coin arasında yer alıyor. Mayıs 2021’deki 666,86 dolarlık zirvesinden %92 oranında düştükten sonra şimdilerde 55,58 dolardan işlem görüyor.

Efsane Analist: Bu 3 Altcoin Herkesi Şaşırtacak Güce Sahip!

2023’e damga vurmasını beklediği 3 altcoin hakkında konuşan Turner, yatırımcılara oldukça olumlu bir tablo çizdi. Kriptoarena.com olarak da belirttiğimiz üzere ayı piyasasının hakim olduğu kripto dünyası yeni yılda tekrar şahlanabilir. Turner’a ayrıca şu anki en büyük 9. kripto olan Cardano (ADA) hakkında da bazı sorular soruldu. FTX çöküşünden sonra adı skandallara karışan Cardano hakkında konuşan analist, bu kripto varlık için net bir fikri olmadığını dile getirdi. Karışık düşüncelere sahip olduğundan bahseden Turner, ADA’nın geleceği için pek de olumlu konuşmadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Efsane Analist: Bu 3 Altcoin Herkesi Şaşırtacak Güce Sahip!