Analist Lark Davis: Bu 5 Altcoin İnanlımaz Yatırım Fırsatı Sunuyor!

145

Kripto para stratejisti ve analist Lark Davis, bu ay yükselme potansiyeline sahip olduğuna inandığı beş altcoin’i açıkladı.

MATIC büyük ilgi görmeye devam ediyor

Analistin listesindeki ilk kripto para para birimi, diğer varlıklara kıyasla en son piyasa düzeltmesinden oldukça iyi kurtulan katman-2 Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC). Analist şunları söyledi:

 Aman tanrım!  Poligon, son birkaç aydır kükrüyor… Bence Poligon için yükseliş treni bitmedi… Şu anda MATIC’in 10 dolara kadar çıkabildiğini görebileceğimiz bir duruma bakıyorsunuz ki bu açıkçası bu büyük kazanç potansiyeli.

Polygon (MATIC)'un Başarısının Sırrı Bu 3 Faktörde Yatıyor.
 

Davis, Polygon’un günlük işlemler açısından Binance Smart Chain’i yeni geçtiğini ve birçok büyük merkeziyetsiz finans (DeFi) platformunun Polygon’a geçerek zincire önemli değer kattığını belirtiyor.

Davis’in listesinde bir sonraki sırada, büyük pazar düşüşünden sonra toparlanan merkeziyetsiz video akış platformu Theta Network (THETA) var. Analist altcoin’e ilişkin olarak şunları vurguladı:

Haziran ayında Theta Ağı için çok büyük katalizörler geliyor. İlki ThetaDrop Marketplace Haziran’da geliyor… ThetaDrop marketplace, Theta Network’e gelen, farklı ürünleriyle entegre olabilecek. NFT’ler, dijital mülkiyette büyük bir ilerlemedir, bu nedenle Theta’nın NFT’ler için bir pazar yeri getirmesi büyük bir haber ve potansiyel olarak büyük bir fiyat katalizörü.

Güncelleme Cardano’ya ivme kazandıracak

Davis’in listesindeki bir sonraki altcoin, uzun zamandır beklenen akıllı sözleşme işlevselliğini test etmeye başlayan Ethereum’un rakibi Cardano (ADA) var. Analist şunları ekledi:

 Akıllı sözleşmeler için yıllardır bekliyoruz. Çılgınca… Geç olması hiç olmamasından daha iyi ama Cardano’ya akıllı sözleşmelerin eklenmesinin bu Blockchain için büyük bir katalizör olacağının farkına varmalıyız. Bence bu akıllı sözleşmelerin lansmanına kadar, insanlar Cardano’nun tam ekosisteminin nihayet devreye girmesi konusunda giderek daha fazla heyecanlandıkça fiyat artmaya devam edecek.

Cardano (ADA) Fiyat Analizi: Büyük Hareket Geliyor mu?
 

Analist: Bu iki token radarınızda olsun

Son olarak Analist, yakın gelecekte piyasaya sürülecek iki tokenden bahsetti. Birincisi, türev ticaret protokolü Vega. Davis, merkeziyetsiz türev ağının büyük bir pazar olduğunu ve çoğunluğunun Blockchain’de merkeziyetsiz bir şekilde var olacağını ekliyor.

Davis’in yaklaşmakta olan diğer lansmanı, zincirler arası bir risk akıllı tarım protokolü olan Formation. Protokol, kullanıcıların yerel para biriminde ödülleri toplamak için para yatırmasına olanak tanır. Formation, kripto para sahiplerine birden fazla blok zincirinde en yüksek getiriyi elde etmek için kişinin sermayesini yayar.

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku