Cardano (ADA) Fiyat Analizi: Büyük Hareket Geliyor mu?

71

Cardano (ADA) Mayıs ayında 1 dolara düştükten bu yana yükseliş trendi gösteriyor. İlk toparlanma girişimi neredeyse fiyatı 2 dolar seviyesine taşıdı, ancak hemen başka bir düzeltme geldi. Kedi ve fare oyunu, ayılar ve boğalar arasında devam etti ve direnç 1.8 dolarlık seviyesindeki fiyat hareketi ile devam etti. Boğalar dört saatlik grafikteki yüksek paterni açıklayarak daha iddialı olmaya devam ediyor.

Teknik göstereler güç gösteriyor

Yaklaşan akıllı sözleşme ve Alonzo güncellmesi, özellikle ağdaki tüm gelişmelerle birlikte, yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı 1,8 dolardaki yatay direncin yükselen üçgenin x eksenini oluşturduğuna dikkat edin. Benzer şekilde, daha yüksek alçaklar hipotenüsü oluşturdu, bu da boğaların ivme kazandığı anlamına geliyor.

Yükselen bir üçgen, teknik analizde oldukça yükselişi haber veren bir modelidir. Sonunda, trend çizgileri birleşmeden önce bir kırılma meydana gelir. Düşük hacimler, üçgen içindeki konsolidasyon dönemini karakterize eder. Bununla birlikte, boğalar 2,4 dolara doğru beklenen yükselişten faydalandığı için işlem hacmindeki artış kırılmaya işaret ediyor.

Hedef 2.4 dolar

Cardano’nun yükseliş trendi, Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD) ve Göreceli Güç Endeksi’nden (RSI) gelen kısa vadeli yükseliş sinyalleriyle teyit edildi. MACD çizgisi sinyal çizgisinin üzerindeki sapmayı korurken, ilki yakın zamanda pozitif bölgeye döndü.

Cardano (ADA) En Çok Bu Ülkelerde Popüler!
Cardano (ADA) En Çok Bu Ülkelerde Popüler!

Ardından, RSI neredeyse aşırı alım bölgesine çarparak yoğun bir yükseliş tutuşuna işaret ediyor. Bu nedenle, 1,8 doların (üçgenin x ekseni) üzerindeki bir kırılma, Cardano’yu 2,4 dolar hedefine doğru taşıyabilir.

Cardano için önümüzdeki 3 ay kritik bir süreç

Piyasa değerine göre 50 milyar dolarlık piyasa değeri ile en iyi kripto para birimleri arasında 5. sırada yer alan Cardano (ADA), ekosistemi için bir devrim niteliği taşıyan Alonzo güncellemesinin test aşamasına başladığını duyurdu.

Cardano (ADA) Fiyat Analizi: Bu Hafta Bu Seviyeler Geliyor!
Cardano (ADA) Fiyat Analizi: Bu Hafta Bu Seviyeler Geliyor!

Kripto para uzmanları tarafından haziran ayında en çok değer kazanması beklenen kripto para birimlerinin başında gelen Cardano için hareketli günler devam ediyor. Cardano’nun bağlı bulunduğu Input Output Hong Kong (IOHK) şirketinin CEO’su olan Charles Hoskinson önümüzdeki 90 günün şirket tarihi için en önemli süreç olduğunu belirtiyor.

Cardano gün içi seviyeleri

Spot oranı: 1,75 $

Trend: Boğa

Volatilite: Yüksek

Destek: 1,6 dolar, 1,3 dolar ve 1,3 dolar

Direnç: 1.8 dolar ve 2.2 dolar

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku