Usta Analist: Bu 4 Altcoin İnanılmaz Yatırım Fırsatı Sunuyor!

0 183

Tecrübeli kripto para trader’ı ve analist Smart Contracter, merkeziyetsiz finans (DeFi) alanında dört altcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerini (ATH) göreceğini belirtti.

3 DeFi projesi ATH’ye ulaşacak

Keskin bir kripto para düzeltmesinin ortasında, Smart Contracter, borç verme ve borç alma protokolü Aave, otomatik piyasa yapıcı SushiSwap (SUSHI) ve katman-2 Ethereum ölçekleme ağı Polygon (MATIC) konusunda iyimser olduğunu söyledi.

Usta Analist Yatırımcıların Radarında Olması Gereken 7 Altcoin'i Açıkladı!

Analist, bu altcoin’lerin başarısının Bitcoin’in bu hafta yaklaşık 30 bin dolar’a düştükten sonra, konsolidasyona başlayıp başlayamayacağına bağlı olduğunu belirtiyor. Trader’lar Bitcoiı satmayı bırakıp lider kripto para birimine güvenip, bir şekilde geri alım yapmaya başladıktan sonra, bu üç DeFi varlığı yükselebilir. Analist şunları söyledi:

BTC tekrar ivme kazandığında, hemen hemen tüm DeFi tokenları bence  özellikle, AAVE ve SUSHI’den başlayarak tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacak ve tabii ki MATIC de bu listede.

Bu üç altcoin, piyasa çapındaki düzeltmenin kurbanı oldu ve Aave son yedi günde yüzde 34 düştü. SUSHI aynı zaman diliminde değerinin yüzde 34,7’sini kaybetti ve MATIC yüzde 23 düştü.

Analist: THETA yakın zamanda fırlayacak

Smart Contracter’ın yeni zirvelere ulaşmayı beklediği dördüncü altcoin merkeziyetsiz video dağıtım protokolü Theta Network (THETA). Altcoin, birçok varlığın aksine son 24 saatte yüzde 6 artış gösterdi. Analist şunarı kaydetti:

THETA’da zirveden yüzde 75’lik bir düşüş yaşadı. V geri kazanımı sürüyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak. Mantığa aykırı gibi geliyor ama burada kesinlikle oldukça iyi görünüyor, umutluyum.

THETA fiyatı, an itibariyle, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 15.72 dolar’ın yaklaşık yarısı değerinde, bu hafta 5 dolar alanına düzelttikten sonra 6.85 dolar civarında duruyor. Trader, dalgalar halinde ortaya çıkan piyasa katılımcılarının psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden Elliott Dalga Teorisine güveniyor.

Bitcoin ve Ethereum

Bitcoin’i inceleyen analist, Bitcoin’in ivme kazanırken güç belirtileri göstermeye başladığını belirtiyor. Analist şunları söyledi:

Bence, BTC ivme kazanmak için çok çalışıyor. Arka arkaya dört gün, günlük mum gövdesi yaklaşık 37 bin dolar’a kadar yükseliyor. Büyük bir düşük mü yoksa daha kısa vadeli bir düşük mü olduğu hala tartışmalı.

Ethereum‘a gelince, Analist, en büyük ikinci kripto varlığının bu düşüş sırasında daha fazla düşmemek için 2.300 dolar seviyesinden sağlam bir şekilde sıçraması gerektiğini söyledi ve şunu ekledi:

ETH, 12 saat önceki tasfiye mumunun 0.618 [Fibonacci geri çekilme seviyesinde]. Sıçrayacaksa, bence buradan olması gerekiyor.

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku