Analistten Kritik Açıklama: Bitcoin (BTC)’in Rallisine Devam Etmesi İçin Bu Şart

338

Popüler kripto analisti Tone Vays, yatırımcıların önümüzdeki hafta daha yüksek seviyeler görmeleri için Bitcoin (BTC)’in yakında hızlı bir şekilde geri çekilmesi gerektiğini belirtiyor.

Analist: Bitcoin’in gelecek hafta toparlanabilmesi için bu hafta sonu düzeltme şart

Yeni bir piyasa güncellemesinde, kripto analisti Tone Vays, 115.000 YouTube abonesine BTC’nin 63.000 doları aştığında patlayabileceğini söylüyor. Ancak ünlü analiste göre Bitcoin (BTC)’in önce 55 bin dolar bölgesine doğru hareket etmesi mümkün görünüyor. Konu ile ilgili olarak değerlendirmede bulunan Tone Vays şöyle söylüyor:

Bundan pek heyecan duymuyorum. Ancak, şimdi kırılma alanımızı 63 bin dolara indirebiliriz. Bitcoin fiyatı 63 bin doların üzerine çıkarsa, önceki yükselişi (66.900 dolar) kırabiliriz. Şimdi gerçekten bir düzeltme daha görmek istiyorum. Bu hafta sonu geri çekilme görmek istiyorum. 55 bin dolara geri çekilme ve ardından hemen sıçrama yaşanabilir.

Bu ay Bitcoin, 67 bin doların hemen altında yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşıyor, bir süre beklemede kalıyor ve daha sonra 60 bin doların üzerinde konsolide oluyor. CoinGecko’ya göre, yazımızın hazırlandığı sırada Bitcoin 61.660,23 dolardan işlem görüyor.

Tone Vays: Bitcoin 55 bin dolar seviyesini görebilir

Tone Vays, 55.000 dolarlık bir Bitcoin (BTC)’in harika bir giriş fırsatı sunacağını düşünüyor ancak 100 bin dolara yükselmeden önce büyük bir düzeltme olasılığını da göz önünde bulunduruyor. Bu hususta görüşlerini paylaşan Vays şöyle belirtiyor:

Bu seviye bence düşük. 55.000 dolar veya 56.000 dolara düşersek, bu seviye Bitcoin (BTC)’i dipten almak için harika bir fırsat olabilir diye düşünüyorum.

En kötü durum senaryom gerçekten 52.000 dolar veya 53.000 dolar. Bu benim en kötü senaryom. Bu destek alanının altına ineceğimizi tahmin etmiyorum. Ayrıca yıl sonunda hala 100.000 dolara ulaşacağımızı düşünüyorum. Her an büyük bir ralli bekliyorum.

Kriptoarena.com olarak daha önce belirttiğimiz üzere, Eylül ayında Vays, Bitcoin’in önceki tüm zamanların en yüksek seviyelerini Ekim ortasında çıkaracağını doğru bir şekilde tahmin etmişti. Tahmininin bir sonraki kısmı ile ünlü analist, Aralık ayı sonlarında altı haneli bir Bitcoin beklentisini paylaşıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku