Usta Analist: Binance Coin (BNB) ve 4 Altcoin Bu Seviyelere Ulaşacak

0 321

Kripto para trader’ı ve analist Scott Melker, Binance Coin (BNB) ve dört kripto para biriminin yükseliş sinyalleri gösterdiğini belirtti.

Binance Coin’de hedef 1000 dolar

Melker yeni bir strateji oturumunda  takipçilerine, Binance’in tokenının 542,18 dolarlık mevcut değerinden yüzde 80’in üzerinde artış kaydedebileceğine inandığını söyledi. Melker’a göre hedef 1000 dolar seviyesi. Analist şunları söyledi:

“Hedefi tahmin edin. 1000 dolar.”

Analist, ayrıca yükselmeye devam edeceğini söylediği Blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon’un (MATIC) boğa koşusunu da izliyor. Analist bu konuyla ilgili olarak şöyle dedi:

“Hacim yeniden artıyor. Bu çok saçma. Ancak bunun temel bir nedeni var. Bir ton TVL kitlendi ve insanlar kullanıyor. Katman 2 sorunları çözüyor. Demek istediğim şey bu bir çılgınlık.”

Melker’in listesinde yer alan bir başka DeFi prohesi ise Polkastarter. Trader’a göre Polkastarter, büyük bir boğa koşusu başlatmış durumda. Analist şunları ekledi:

“Polkastarter, harika görünüyor. Hacim artıyor ve daha da artabilir. Kesinlikle daha fazla artmalı.”

Analist bu altcoin’lerde de boğa koşusu bekliyor

Analist, Otomatik piyasa yapıcı SushiSwap (SUSHI) de listesine ekliyor. Melker, altcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 23,40 doları hedeflediğini ifade ediyor. Melker şunları kaydetti:

“Sushiswap güzel bir ivme yakaladı. Şimdi bunun 18.346 doların üzerinde olmasını istiyorsunuz diyebilirim. Aksi takdirde ise 15.170 dolardan satın alınabilir.”

Trader’ın listesindeki son kripto para, merkeziyetsiz oracle ağı Chainlink’tir (LINK). Analist, Chainlink’in şu anki 0.00085 olan değerinden 0.001’e, ardından 0.0012’ye ve 0.0016’ya yükselirken Bitcoin’e (LINK / BTC) karşı yükseliş eğilimi gösterdiğini söylüyor.

“Harika görünüyor. Buraya geldi (0.00037 ), yeniden test edildi ve yukarı çıkmaya hazır gibi görünüyor. LINK iyi görünüyor. Yükselmeye hazır görünüyor. Oldukça iyi görünüyor.”

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku