Analist 10 Altcoin Projesine Dikkat Çekti: Muhteşem Olacak

113

Son zamanlarda yatırımcılar piyasanın durumu hakkında analistleri sıkça takip ediyorlar. Kripto para analizleriyle öne çıkan popüler kripto kanallarından Altcoin Daily, büyük potansiyeli olduğunu ve yükselişe geçmeye hazırlandığını düşündüğü altcoin projelerini takipçileri ile paylaştı.

Analist, Cardano (ADA) için bir detaya dikkat çekiyor

Analist, listesinin ilk sırasına son zamanların popüler altcoin’i Cardano (ADA)’yı yerleştirdi. ADA için büyük gelişmeler yaşandığını söyleyen analist, sözlerine şu şekilde devam etti:

Coinbase’in borsada tutulan ADA’lar için yüzde 3,75 teklif vererek ADA stake ödüllerini desteklemeye başlaması altcoin için çok önemli ve büyük bir gelişme.

Bu anlaşma Coinbase kullanıcılarını ADA almaya teşvik edeceği için ADA’nın fiyatında hareketlenmeye yol açacaktır.

Yatırımcıların merakla takip ettiği bir diğer altcoin projesi ise Avalanche (AVAX). Analist, AVAX’ı da listesine ekleyerek, AVAX’ın fiyatı için çok önemli bulduğu birkaç detayı takipçilerine şu şekilde açıkladı:

Coinbase Cloud’un Avalanche için geliştirici araç paketini başlatması AVAX yatırımcılarının tokenlerini Coinbase Cloud ile stake etmelerine imkan veriyor ve bu da AVAX’ın fiyatı için ciddi bir etken.

Altcoin projesi FIFA Dünya Kupası’na sponsor olacak

Daha önce kriptoarena.com olarak yayınladığımız bir haberde Crypto.com’un Staples Center olarak bilinen Los Angeles arenası için anlaşmaya vardığını paylaşmıştık. Crypto.com daha öncesinde de Montreal Canadiens, İtalyan futbol ligi Lega Serie A ve Twitch Rivals ile ortaklık kurmuştu. Bu yıl ise FIFA Dünya Kupası’na sponsor olacak ve analist, listesine eklediği Crypto.com’un kendi token’ı olan Cronos (CRO) için şu sözleri söylüyor:

Bu yıl FIFA Dünya Kupası’na sponsor olacak olan Crypto.com’un tokeni olan Cronos (CRO) yükselme potansiyeli gösteriyor.

Analist listesinin dördüncü sırasına ise Metaverse projelerinin önde gelen isimlerinden olan Decentraland (MANA)’ı ekledi ve şu sözlerde bulundu:

En popüler Metaverse projelerinden olan Decentraland, 24-27 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan ilk Metaverse Moda Haftası’nı başlattı. Bu da MANA’nın fiyatının yukarı doğru çıkmasına yardımcı oldu.

Son olarak analist büyük potansiyeli olduğunu düşündüğü kripto paralar arasında Bitcoin (BTC), Acala Token (ACA), Polkadot (DOT), Loopring (LRC) ve Immutable X’in (IMX)’de bulunduğunu takipçileri ile paylaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku