Dikkat: Bu Altcoin’lerin Fiyatı 5-10X Arası Yükselebilir!

116

Son zamanlarda altcoin piyasaları, boğaların kontrollerini istikrara kavuşturmasının yolunu açabilecek ayı piyasalarında fiyat hedeflerine ulaşabilmenin işaretlerini veriyor. Bitcoin (BTC) hala düşüş eğiliminde gibi görünse de, boğa tuzağı dahil mevcut azalan trend geçerli olabilir. Bununla birlikte, bir boğa tuzağı için üst direnç de büyük ölçüde azalmış gibi görünüyor ve bu nedenle düşüş baskısı, eninde sonunda basıncı çok yakında yükselecek şekilde ezebilir. Tüm popüler altcoin projeleri arasında, bazılarının en erken zamanda büyük bir potansiyelle yükseleceğine inanılıyor. Kriptoarena.com olarak, listede yer bildirilen 4 altcoin’i sizlerle paylaşıyoruz.

Listenin ilk sırasında bulunan altcoin: Solana (SOL)

SOL fiyatı , düşen takozdan çıktıktan hemen sonra yükseliş trendi çizgisi boyunca önemli bir yükselişi stabilize etti. Birden fazla ret ve geri çekilmeye rağmen, fiyat düşük desteği sıkıca tuttu. Sonuç olarak, boğaların biraz güven kazanması ve fiyatı  50 dolara yükseltmesi için zemin hazırlıyor. Bununla birlikte, bir yükseliş eğilimini sürdürmesine rağmen, oynaklığın azalmasıyla yatay işlem görüyor gibi duruyor. Bu nedenle, düşüş baskısında kolaylıkla, varlığın hedefi tutturmak için artan bir konsolidasyon sürdürmesi bekleniyor.

Dikkat: Bu Altcoin Projelerinin Fiyatı 5-10X Arası Yükselebilir!

Polkadot (DOT)

DOT fiyatı , ayın başından bu yana 0 ve 0.23 arasındaki düşük FIB seviyelerinde işlem görüyor. Fiyat sıkışıklığı eğer uzatılırsa, genellikle yukarı doğru büyük bir ralliyle sonuçlanabilir. Bununla birlikte, alt seviyelerden yapılan son dönüşün ardından fiyat, 7 dolar seviyelerinden 0.23 FIB seviyelerine ulaşmaya hazır görünüyor. Ne yazık ki, varlık daha önce burada birkaç boğa tuzağı yaşattı, ancak son test başarılı olabilir. Ayrıca, kayda değer bir yükseliş trendi üst hedefleri test edebilir.

Avalanche (AVAX)

AVAX fiyatı , Nisan 2022’deki düşüş eğiliminin başlangıcından bu yana izlediği azalan trend çizgisini kırdı . Fiyat her iki taraftan da büyük baskı görüyor ve bu nedenle kırılma doğrulanamıyor. Bununla birlikte, düşüş eğilimini kesme girişimiyle, fiyat şimdi önemli ölçüde yükselmeye hazır görünüyor. Bu nedenle, başlangıçtaki hedef 30 dolar seviyelerine ulaşmak, 20 doları kırmak ve daha sonra kritik direnci 40 dolarda test etmek.

Dikkat: Bu Altcoin Projelerinin Fiyatı 5-10X Arası Yükselebilir!

Listedeki son altcoin Near Protokol (NEAR)

NEAR fiyatı şu anda, derin bir düşüş eğilimi içinde boğulmuş gibi görünüyor. Ancak, Temmuz ayının başından bu yana fiyat üst bantlarda işlem gördüğü için küçük bir yükseliş olasılığı ortaya çıkıyor. Bu nedenle, altcoin projesinin sağlıklı bir yükseliş trendi ile gerçekleşmesi için kanalın üst direncini aşması artık çok önemli. Azalan paralel kanal kırılıncaya kadar, sağlam bir yükseliş eğilimi olasılığı daha azdır. Ancak bir kopuşla birlikte varlık, kritik direnci güvence altına alana kadar durdurulamaz olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku