Altcoin Kahini, NEAR, AVAX ve Zilliqa İçin Hedefini Paylaştı!

80
Altcoin kahini, bir akıllı sözleşme platformunun önümüzdeki birkaç hafta içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğini düşünüyor.

Analist: AVAX ve ZIL fiyatları düşebilir! NEAR, yeni ATH’ye koşuyor!

Piyasada ”Altcoin Sherpa” olarak bilinen analist, 172.500 Twitter takipçisine Near Protocol (NEAR)’ün yerel tokeni NEAR’ın tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmadan önce düzeltme yaşayarak alım fırsatı verebileceğini söylüyor. Piyasa değerine göre 18. sırada bulunan NEAR, son birkaç gün içinde yaklaşık yüzde 1 artışla an itibariyle 16.60 dolardan işlem görüyor. Analist, token için 14 doların “harika bir giriş olacağını” söylüyor. Analist, başka bir Ethereum (ETH) rakibi Avalanche (AVAX) için daha az iyimserlik gösteriyor. Altcoin Sherpa, AVAX’ın üstel hareketli ortalamasına bakarken beklentilerini “yoğun” bir şekilde düşük performans gösterdiğini söyledi. Avalanche, an itibariyle 77.24 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 10. sıradaki kripto varlığı, son yedi gün içinde yüzde 17’den fazla düştü.

Altcoin Sherpa, Zilliqa’da da (ZIL) düşüş bekliyor. Zilliqa ekossitemi, kuruluşlara kurumsal iş operasyonlarını yürütmede yardımcı olur. Analist, “Bence fiyat eğilimin hala düşüşte olduğunu düşünüyorum. Teknik veriler ve genel görünüm fiyatın ivme kaybedeceğine işaret ediyor.  Zilliqa’nın yerel tokeni ZIL, an itibariyle 0,106162 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 77. sırada bulunana altcoin, geçen hafta yüzde 16’dan fazla düştü.

Coinbase, 2022’nin ikinci çeyreğinde listelemeyi düşündğü altcoin listesini paylaştı

Coinbase, 2022’nin ikinci çeyreğinde listelemeyi düşündüğü 50 kripto paranın tam listesini yayınladı. Bir blog gönderisinde borsa, “mümkün olduğunca detaylı bilgi sağlayarak” listelerinde şeffaflığı artırmak için ilk kez böyle bir liste yayınladığını söyledi. Listede yer alan varlıklar 1 Nisan ile 30 Haziran arasında resmi olarak listelenecek. O zamana kadar, borsada bu altcoin’lerin hiçbiri için alım satım ve transferler desteklenmiyor. Coinbase’e gelen tokenler temel olarak iki sınıftan oluşuyor. Bu coin’lerin 45’i ERC-20 tokenleri: ALEPH, Arcblock, BiFi, Big Data Protocol, Binance USD, BitDAO, Botto, TIME, Coin98, DappRadar, DEXTools, DFX Finance, Dope Wars Paper, DREP, Elastos, Gemini USD, Honey, Hopr Token, Index Cooperative, Indexed Finance, Jupiter, Kromatika, LockTrip, MATH, Monavale, Morpheus Labs, mStable Governance Token: Meta, Muse, Nest Protocol, Opacity, OpenDAO, PARSIQ, PolkaFoundry, Polkamon, RAC, SelfKey, StackOS, StaFi, Strike, Student Coin, SwftCoin , Sylo, TE-Food, UnMarshal, Ethereum tabanlı Wrapped Ampleforth. Diğerleri, Solana ekosisteminde yer alan 5 SPL token: Apricot Finance, Bitspawn, Green Satoshi Token, Media Network ve Realy.

 

Borsa yaptığı açıklamada, ”Coinbase’in amacı, yasal, uyumluluk ve teknik güvenlik standartlarını karşılamaları koşuluyla mümkün olduğunca çok altcoin listelemek. Bu, varlığın piyasa değeri veya projenin popülaritesinden bağımsızdır. Bu, Coinbase’in yol gösterici ilkesi olmuştur ve bu, borsada listelenen ve başka hiçbir borsada bulunmayan varlıkların neden bulunduğunu açıklamaktadır” ifadelerine yer verdi. Coinbase kısa süre önce Hindistan’da ticaret hizmetlerini başlatacağını duyurdu. Coinbase müşterilerine mümkün olduğu kadar çok varlık seçeneği sunmaya çalıştığı için bu yeni varlıkların listelenmesi daha iyi bir zamanda olamazdı.

 

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku