Bu Altcoin CEO’su Açıkladı: Korkmayın, Finansal Olarak Çok Güçlüyüz!

91

Circle kurucusu ve CEO’su Jeremy Allaire, altcoin projesi olan USDC stablecoin’in çöküşün eşiğinde olduğuna dair korkuları ve söylentilere son verecek bir Twitter dizisi yayınladı. Birkaç kripto para projesinin son zamanlar yaşadıkları büyük çöküşler göz önüne alındığında, kripto para topluluğunun USDC için neden endişeleneceğinin anlaşılabilir olduğunu da sözlerinde yer veriyor.

Allaire: Bazı kullanıcıların neden negatif olduğu anlaşılıyor

Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; CEO, Circle’ın tamamen desteklenen rezervleriyle şeffaf olmaya kararlı olduğunu ve Circle’ın mali açıdan şimdiye kadarki en güçlü durumunda olduğunu bir kez daha sözleriyle teyit ediyor. CEO Jeremy Allaire, Circle’ın altcoin projesi olan USDC stablecoin’inin çöküşün eşiğinde olduğuna dair söylentilere karşı Twitter hesabından paylaşımlarda bulundu. Allaire, Circle’ın şeffaflık ve güven, denetimler ve tasdikler, ayrıca USDC’nin likidite durumu hakkındaki tüm konuları tweet dizisinde takipçileri ile paylaştı.

Circle CEO’su Allaire, geçtiğimiz son birkaç haftanın ayı piyasası ile birlikte büyük kayıplar ve çöküşler yaşayan birkaç projeyi içeren kripto para piyasalarındaki olayların da göz önüne alındığında, kripto para yatırımcılarının stablecoin USDC’nin durumu hakkında neden olumsuz ve negatif tavırlar sergiledikleri konusunu anladığını dile getiriyor:

Kripto para piyasalarındaki dolandırıcıların geçmişi göz önüne alındığında, bazı yatırımcı ve kullanıcıların neden negatif tavırlar içerisinde olduğu anlaşılabilir. Kendimizi her zaman bizim için mümkün olan en yüksek standartlarda tutmaya çalıştık. Bu, düzenleyici kurumlar, üst düzey güvenlik firmaları ve önde gelen FI’larla çalışmamızı sağladı.

CEO: Altcoin projesine ait rezervler ile piyasalarda kullanılan USDC arasında karışıklık olabilir.

Ayrıca Circle CEO’su, altcoin USDC rezervlerinin stabilcoin çöküşüne dair söylentilerin merkezinde olduğunu ima ediyor. USDC’nin rezervleri ile borç verme piyasalarında kullanılan gerçek USDC arasında bir fark olduğunu söylüyor. Altcoin projesi USDC stablecoin’in rezervlerinin düzenlendiğini, düzenleyiciler tarafından incelendiğini ve şeffaf olduğunu yineledi. Circle, bu hafta kuruluş getirisine ilişkin bir blog gönderisi paylaşacak. Şirketin ürünü Circle Yield ile ilgili olarak kurucu Jeremy Allaire, şirketin bu hafta bir blog yazısı paylaşacağını açıklamasında bulundu. Buna ek olarak, Circle getirileri ile ilgili yapılan bir açıklamada:

Düzenlenmiştir, aşırı teminatlandırılmıştır, yalnızca akredite yatırımcılara teminat olarak sunulur ve güvenlikli bir UW yaklaşımına sahiptir, Circle’ın sıfır sorunu vardır.

Twitter’da yayınlanan paylaşımlarda ayrıca, Circle’ın finansal olarak hiç olmadığı kadar güçlü olduğunu belirten CEO sözlerine devam ediyor:

Circle, finansal olarak şimdiye kadar bulunduğu en güçlü konumda ve şeffaflığımızı artırmaya devam edeceğiz. FWIW ayrıca, Circle gibi satım işlemi gerçekleştiren kuruluşların güveni daha da artırmaya yardımcı olması gereken, stabilcoin satış kuruluşları için ortaya çıkan düzenleyici çerçeveler tarafından teşvik ediliyoruz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak ethereumworldnews
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku