7 Altcoin İçin Unlock Alarmı: İşte Bilmeniz Gerekenler!

82

Kripto para piyasası büyümeye devam ederken, yatırımcılar günden güne yeni projelere akın ediyor. Bununla birlikte uzmanlar, bu kadar farklı token’ın arasında yatırımcıların karar vermekte zorlandığını aktarırken, yakın zamanda kilidi açılacak altcoin projelerine işaret ederek dikkatli olunması gerektiğini aktardı! İşte detaylar…

Bu 7 altcoin projesi için sirenler çalıyor! Yakın zamanda kilitleri açılacak!

Kripto para birimleri bağlamında, token kilidinin açılması, kullanım veya transfer için kullanılabilir hale gelmek üzere önceden kısıtlanmış veya kilitli tokenlerin bir kısmının serbest bırakılması sürecini tanımlıyor. Son olarak uzmanlar tarafından aktarılan verilere göre bu 7 altcoin projesinin yakın tarihte kilitleri açılacak. Yatırımcılar, değerine ilişkin düşüncelerine bağlı olarak token’ları satın almayı veya satmayı seçebileceğinden, bu token unlock’ları, token fiyatı üzerinde büyük etkiye sahip. Bu nedenle uzmanlar, yatırımcıların projeleri, unlock tarihlerini ve eski fiyat grafiklerini incelemelerini öneriyor.

Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere 2023 Mart ayının ortasına gelirken, bazı önemli token’ların kilidi açılıyor. Yaklaşmakta olan en büyük token kilidi, 17 Mart’ta tokenin toplam arzının yaklaşık yüzde 4,06’sı olan 173,11 milyon dolarlık APE token’ın kilidini açacak olan ApeCoin olarak karşımıza çıkıyor. Onun hemen ardından ise onu BitDAO (BIT) takip ediyor. BitDAO, 15 Mart’ta token’ın toplam arzının yaklaşık yüzde 1.88’i olan 95.43 milyon doların kilidini açacağını duyurdu. Yaklaşan en büyük token kilit açımları ise şu şekilde:

Listede yer alan bir başka token ise Uniswap (UNI) olarak karşımıza çıkıyor. Proje, 16 Mart’ta arzının yüzde 0.83’lük kısmı olan 48.92 milyon dolarlık UNI kilidini açacak. Öte yandan bir başka proje Filecoin, 14 Mart’ta toplam arzının yaklaşık yüzde 0,28’i olan 31,94 milyon dolarlık token’ın kilidini açacağını duyurdu. Mart ayında kilidi açılacak diğer en popüler token’ların arasında TRIBL, LDO, ve DYDX’de yer alıyor.

Uzmanlar uyardı: “Yatırımcılar dikkatli olmalı!”

Yatırımcılar artan arza yanıt olarak alıp satmaya karar verdiğinden, yaklaşan bu kilit açma işlemlerinin bu token’ların fiyatı üzerinde önemli bir etkiye sahip olması bekleniyor. Bu nedenle, yatırımcılar bu kilit noktalara çok dikkat etmeli ve kendi araştırma ve analizlerine dayanarak bilinçli kararlar vermelidir.

İşte En Popüler 10 Kripto Para ve Nasıl Çalıştıkları!

Token’lara yatırım yapmak kazançlı olabilirken, kripto para piyasasının değişken ve öngörülemez olabileceğini unutmamak önemlidir. Bu nedenle uzmanlar, yatırımcıların yatırım yapmadan önce her zaman gerekli özeni göstermesini ve asla kaybetmeyi göze alabileceklerinden daha fazla yatırım yapmamasını öneriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak azcoinnews
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku