4 Borsada Listelenen Yeni Altcoin İvme Kazandı!

86
Önde gelen kripto para borsaları Binance ve Coinbase, Web3 endüstrisini geliştirmeye odaklanan yepyeni bir altcoin listeliyor.

Project Galaxy (GAL), yüzde 22 artış kaydetti

Project Galaxy (GAL), Perşembe günü hayata geçen yerel tokeni ile kendisini dünyanın en büyük Web3 kimlik bilgisi veri ağı olarak tanımlıyor. Yeni altcoin, an itibariyle 18.07 dolardan işlem görüyor. Project Galaxy son 24 saatte yüzde 22’den fazla arttı. Coinbase, Project Galaxy için destek eklediğini açıkladı. Coinbase, ”deneysel” etiketiyle Project Galaxy (GAL) için destek ekleyecek. Coinbase, yatırımcıları potansiyel oynaklıkları konusunda uyarmak için daha düşük işlem hacmine sahip yeni projelere deneysel etiket tanımını ekliyor.
İşte Geliştiricilerin En Fazla Üzerinde Çalıştığı Altcoin Projeleri!
Benzer şekilde Binance, GAL’i hızlı fiyat dalgalanmalarına daha yatkın olabilecek varlıklar için ayrılmış bir ticaret alanı olan “İnovasyon Alanı”nda listeledi. Borsa yaptığı açıklamada, “Binance, bir Web3 kimlik bilgisi veri ağı olan Binance Launchpool – Project Galaxy (GAL) üzerindeki 30. projesini duyurmaktan heyecan duyuyor.” ifadesini kullandı. Project Galaxy ayrıca borsanın staking protokolü Binance Launchpool’daki 30. proje oldu. Ek olarak, Seyşeller merkezli kripto borsası KuCoin ve Bahamalar merkezli popüler kripto borsası FTX de altcoin projesini listeledi. Ağın web sitesine göre Project Galaxy, “markaları Web3’te daha iyi topluluklar ve ürünler oluşturma konusunda güçlendiren işbirlikçi bir kimlik altyapısı” sağlamayı hedefliyor.

5 altcoin, Nisan ayına damgasını vurdu

Piyasada meydana gelen konsolidasyonun büyük bir kısmı, artan enflasyon, yavaşlayan ekonomik büyüme ve son iki yılın düşük faiz oranlarının sona ermesiyle ilgili tedirginliklere bağlanabilir. Ağır kayıplar sadece kripto piyasasıyla sınırlı kalmadı, hisse senetleri de keskin bir şekilde düştü. S&P 500 Nisan’da yaklaşık yüzde 9 düştü. Ancak Bitcoin ve Ethereum gibi büyük tokenler Nisan ayı boyunca yaklaşık yüzde18 oranında düşerken, bazı küçük sermayeli altcoin projeleri, değer kazandı.  ApeCoin (APE) ve STEPN (GMT), ilk 100 kripto para arasında göze çarpan projeler oldu ve APE yakın zamanda ilk 50’ye girdi. Solana merkezli STEPN, koşu ayakkabısı üreticisi ASIC’lerle ortaklık kurma kararının  ardından yüzde 90’dan fazla artışla Nisan ayında açık ara en iyi performansı gösterdi. Altcoin ayrıca yakın zamanda Binance ve Coinbase’e listelendi.
 
Ek olarak, NFT pazar yeri OpenSea, projenin önemli bir temeli olan STEPN‘in spor ayakkabı NFT’leri için destek ekledi. ApeCoin’in kazançlarının büyük bir kısmı, Yuga Labs’ın yaklaşmakta olan metaverse projesi Otherside’ın piyasaya sürülmesiyle ilgili yaygın spekülasyonların ortasında, son iki hafta içinde geldi. Altcoin, son iki hafta içinde neredeyse iki katına çıktı ve Nisan ayında yaklaşık yüzde 65 arttı. Otherside, dün sanal arazi satışına başladı ve arsa başına 305 ApecCoin sabit bir fiyat talep etti. Talep o kadar yüksekti ki Binance, arz sıkışıklığı nedeniyle tokenin lending özelliğini askıya aldı. Monero (XMR), Frax Share (FXS) ve Kava (KAVA), Nisan ayında değer kazanan altcoin projeleri oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku