36 Uzmandan Yıl Sonu İçin Ripple Tahmini: 2 Senaryo!

1.857
Sektör uzmanları, SEC tarafından Ripple (XRP) aleyhine açılan davanın sonucuna dayanarak XRP için tahminlerde bulunuyor.

XRP için 2 senaryo: 2.55 dolar ve 0.68 dolar

Ripple yatırımcıları, Blockchain şirketi ile Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında devam eden davanın ortasında XRP’nin kötü performansını hayal kırıklığı içinde izlediler. Bununla birlikte, endüstri uzmanları XRP’nin bu yılın sonuna kadar 2.55 dolara ulaşacağına inanıyor. 36 sektör uzmanının XRP fiyatına dair görüşleri, anket platformu Finder tarafından bir raporda derlendi. Uzmanlar, davanın sonucu Blockchain şirketinin lehine olursa XRP’nin yüzde 260’ın üzerine çıkarak 2.55 dolara çıkacağını tahmin ediyor. Ankete göre, uzmanlar Ripple’ın davayı kaybetmesi durumunda ise XRP fiyatının yıl sonuna kadar 0,68 dolara düşebileceğini belirtti.
Ripple CEO'sundan Kritik Açıklamalar Geldi! İşte Ayrıntılar
Analistler, SEC davasından çıkacak olumlu bir sonucun XRP fiyatının 2025’te 3.61, 2030’da ise 4.98 dolara yükselmesini sağlayacağını iddia ettiler. Ancak, tüm analistler XRP’nin yıl sonuna kadar muazzam bir büyüme kaydedeceğine inanmıyor. CoinFlip’in kurucusu Daniel Palotsky’ye göre, XRP 2022’nin sonundan önce yalnızca 0,90 dolara kadar yükselecek. Benzer şekilde, DigitalX Asset Management fon başkanı Matthew Harry, XRP’nin yıl sonundan önce 5 doların üzerine çıkabileceği tek zamanın Ripple’ın davayı kazandığı zaman olduğunu belirtti. Dava sonucunun ardından XRP fiyatı hakkında düşüncelerini bildiren 36 sektör uzmanının yüzde 23’ü insanların XRP satın almasını tavsiye ederken, yüzde 45’i yatırımcıların elinde tutmaya devam etmesini önerdi. Uzmanların, yüzde 32’si ise Ripple’ın davayı kaybedeceğine inandıkları için insanların XRP varlıklarını satmaları gerektiğini önerdi.

 

Ripple-SEC davasının Aralık ayında sona ermesi bekleniyor

Davayı yakından takip eden avukat James K. Filan, Yargıç Torres’in daha önce 2023’e uzaması planlanan dava takvimini değiştirdiğini söylüyor. Avukat, “Yargıç Torres daha önce önerilen dava takvimi değiştiriyor. Bilirkişi ifadesini hariç tutma talepleri 30 Ağustos 2022’ye kadar tam olarak bildirilmelidir. Özet yargılama talepleri, 15 Kasım 2022’ye kadar tam olarak bilgilendirilmelidir.” ifadesini kullandı. Avukat ve kripto uzmanı Jeremy Hogan’a göre, program değişikliği Yargıç Torres’in davanın Noel’den (24 Aralık) önce sonuçlanmasını istediğini gösteriyor. Hogan’a göre, bu hoş bir sürpriz. Yargıç, kısa karar özetlerinin programını 15 Kasım’a erteledi.
Ripple Avukatından Sansasyonel İddia!
 
Hogan, ”Bundan ne alıyorum? Yargıç, Ripple vs. SEC davasının Noel’den önce bitmesini istiyor.” açıklamasını yaptı. Geçen hafta, Filan Ripple ve SEC’in özet değerlendirme ve uzman itirazları için açılış özetlerini Ağustos’a, kapanış özetlerini ise Noel’den birkaç gün öncesine erteleme konusunda bir anlaşmaya vardıkları haberini verdi. Hogan, anlaşmanın dava için “en kötü durum senaryosu” olduğunu ve aradıkları adaleti erteleyen bir davada adalet görmediğini söyledi. Ancak Filan, Ripple’ın gecikmeyi kabul etmesinin, nihayet bir tarih belirlemelerine ve daha fazla ertelemeden kaçınmalarına izin vererek şirkete fayda sağlayabileceğini belirtti. Avukat, ”Birçok insan Ripple’ın neden bu programı kabul ettiğini sorguluyor. İçimden bir his, bir takas olduğu yönünde… Ripple kabul etmeseydi, tahminime göre daha fazla zaman alacak olan ”zamanlama anlaşmazlığı” olurdu. O zaman dava 2023’e uzardı. Kanımca bu, Ripple açısından akıllıca bir hamlesiydi.” ifadelerini kullandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Thecryptobasic.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku