2 Bitcoin Efsanesi: Şimdi Bunlara Hazır Olun!

2 Bitcoin Efsanesi: Şimdi Bunlara Hazır Olun!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasının önde gelen usta isimlerinden Peter Brand ve Anthony Scaramucci, kripto para piyasası ve Bitcoin hakkında yorumlarda bulundu! İşte detaylar…

Ünlü Bitcoin analisti Peter Brandt, piyasa hakkında kritik yorumlar yaptı!

Kripto para piyasasının önde gelen kripto analistlerinden Peter Brandt, son zamanlarda piyasaya umutlarını bağlayan ve görüşlerini oluşturan yatırımcılar hakkında S&P500 endeksindeki trend çizgisine göre yorumlarda bulundu. Yatırımcıların çok sayıda çizelgede vurguladığı ‘sihirli çizgi’ son birkaç haftadır kripto para birimi ve ticaret topluluklarında dolaşmaktadır, çünkü çizginin kırılması, çoğu hisse senediyle korelasyonları bozulduğu için kripto para birimleri de dahil olmak üzere tüm piyasanın tersine döndüğünü gösterir.

 

Ancak Brandt, diğer analistlerle ve yatırımcılarla aynı görüşleri paylaşmıyor gibi görünüyor. Brandt’e göre rallinin sağlam bir şekilde patlak vermesini ve hızlanmasını görmek için sabırsızlanan diğer tüccarların aksine, bu çizginin kırılmasının hiçbir şeye yol açmayacağına inanıyor. Ne yazık ki, önde gelen analist, hemen hemen her yatırımcının analizinde vurguladığı trend çizgisinin neden alaka düzeyine sahip olmadığına veya piyasaya herhangi bir ivme sağlamadığına dair herhangi bir ek bilgi sağlamıyor.

Bazı kullanıcılar, teknik seviye aylık ve hatta haftalık daha uzun zaman dilimlerinde o kadar etkileyici görünmediğinden, bu çizginin kırılmasının mutlaka uzun vadeli bir yükseliş rallisi başlatmadığını varsayıyor. Son zamanlarda meydana gelen çizginin kırılması, aslında, endeks bunun üzerinde bir yer edindikten sonra bile piyasaya herhangi bir oynaklık getirmedi. Bitcoin ve altcoinler aynı ivmeyi gösterirken, bazı varlıklar daha önce kazandıkları değerin bir kısmını kaybederek yerel yüksek seviyelerinden bile geri çekildi.

Anthony Scaramucci yükselişe işaret etti!

SkyBridge Capital CEO’su Anthony Scaramucci, Federal Rezerv enflasyonu düşürmek için faiz oranlarını yükseltmeyi bıraktığında Bitcoin’in (BTC) net bir dibe sahip olacağını söyledi. Kripto fenomeni Scott Melker ile yeni bir YouTube röportajında ​​Scaramucci, Fed’in şahin politikasını değiştirmenin eşiğinde olduğunu ve bunun Bitcoin gibi riskli varlıkların fırlamasına neden olacağını söyledi.

Bloomberg Analisti: Bitcoin Fiyatına Bir Sıfır Daha Eklenmeli!

Fed’in, hükümetin kendi borç yükümlülüklerini ağırlaştıracağı için faiz oranlarını artırmayı yakında durduracağını tahmin ediyor. Ayrıca analist, enflasyon düştüğü için Fed’in faiz oranlarını artırmayı durdurabileceğini söyledi. Analist, yanılması durumunda ekonominin resesyona gireceğini ve ABD dolarının değer kaybetmeye başlamasıyla birlikte insanların Bitcoin’e yatırım yapacağını da ekliyor. Analist, her iki senaryoyu da incelerken, lider kriptoyu biriktirmek için en uygun zamanın olduğunu aktarıyor.

Bir diğer yandan kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere analist, FED’in zafer ilan edeceğine inanıyor ve enflasyonun teknoloji sayesinde düşeceğini aktarıyor. Analiste göre oranların düşürülmesiyle beraber piyasa ve Bitcoin patlayacak. Analist yaptığı yorumlarda üçüncü bir noktaya dikkat çekerek, her iki senaryo hakkında yanılması durumunda BTC satın almak için en uygun zamanın “şimdi” olduğunu aktarıyor.

Ünlü Analistten Bitcoin Yorumu! Hedef 25 Bin Dolar!

Scaramucci, uzun süredir kripto şüphecisi olan JPMorgan CEO’su Jamie Dimon’un yorumlarına da tepki gösteriyor. Dimon, İsviçre’nin Davos kentinde düzenlenen son Dünya Ekonomik Forumu’na katılırken bir CNBC röportajı sırasında kriptoyu evcil taşlarla karşılaştırırken Bitcoin’i “abartılı bir sahtekarlık” olarak nitelendirdi. Scaramucci, geleneksel finans kurumları kripto teknolojisi tarafından tehdit edildiğinden, eleştirinin bir yükseliş göstergesi olduğunu söylüyor. Anlık olarak Bitcoin 23.133 dolar karşılığında el değiştiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

2 Bitcoin Efsanesi: Şimdi Bunlara Hazır Olun!