Kripto Para Milyarderi: Bu Altcoin 50 Kat Artabilir!

92

Kötü bir 2022 yılının ardından 2023 yılının ilk 3 haftalık süreci, birçok kripto para birimi için mükemmel geçti. Lider kripto para birimi Bitcoin’in 23 bin dolar seviyesini aşmasıyla beraber diğer altcoin piyasası da yükselişe geçti ve piyasa toparlanma aşamasına girdi. Bununla beraber uzmanlar ise en iyi performans gösteren projeleri araştırdı. Morgan Creek Capital CIO’su Mark Yusko, Avalanche’ın Bitcoin ve Ethereum da dahil olmak üzere tüm kripto piyasasından daha iyi performans gösterme potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

Bu altcoin diğer kripto para birimlerine kıyasla daha iyi performans gösteriyor! 50x yapacak!

Morgan Creek Capital CIO’su Mark Yusko, bu ekosisteme yatırım yapmanın anahtarının çeşitlendirme olduğunu söyledi. Bildiğiniz üzere çeşitlendirme taktiği birçok yatırımcı tarafından kullanılır ve genel olarak birçok uzman da çeşitlendirmeyi önerir. Bunun nedeni ise bir kripto para biriminin düşüş yaşaması halinde bütün yatırımınızı kaybedebilme ihtimalinizin olmasıdır.

altcoin

Lider kripto para birimi Bitcoin’in piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi olmasına rağmen, mutlaka en iyi performans gösteren yatırım olmayacağına inanıyor. Bunun nedeni Yusko’ya göre büyük sayılar yasasıdır, bir şey ne kadar büyükse, aynı ölçekte büyük kazançlar elde etmek o kadar zor olur. Öte yandan son zamanlarda birçok kripto para analistinin dikkat çektiği altcoin AVAX, fiyatında hızlı büyümeler yaşıyor ve son 30 gün içerisinde yüzde 90 değer kazandı.

Yusko, Bitcoin’in 400 milyar dolarla en büyük piyasa değerine sahip olmasına rağmen, 4 trilyon dolara ulaşsa bile bunun yalnızca 10 kat artış olacağını açıklıyor. Bununla birlikte, şu anda yaklaşık 200 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olan Ethereum, 4 trilyon dolarlık benzer bir piyasa değerine ulaşırsa, bu neredeyse iki kat daha fazla bir artış olacaktır. Bununla beraber Avalanche hakkında yorumlarda bulunan ünlü isim, altcoin projesinin 50 kat artış yaşayabileceğini aktarıyor.

“Ama Avalanche gerçekten o ara katman haline gelirse veya Ethereum’u bağlamak için bir köprü haline gelirse, belki 50x olabilir”

Avalanche (AVAX) fiyat durumu

Daha önce kriptoarena.com olarak fiyatını aktardığımız üzere Avalanche (AVAX), son 30 gün içerisinde yüzde 90 değer kazandı. Bununla beraber son bir haftalık süreçte ise yüzde 16 değer kazandı ve anlık seviyesi olan 20,39 dolardan işlem görüyor. Projenin piyasa değeri, 6.426.493.941 dolar seviyelerinde. Öte yandan 24 saatlik işlem hacmine bakıldığında ise 820.752.824 dolar seviyeleri bizi karşılıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku