1 Milyon Cardano (ADA) Alan Analistten Çarpıcı Fiyat Tahmini!

847

Cardano (ADA) geliştiricisi şirket olan IOG, akıllı sözleşme platformları “Alonzo Blue” için ilk test ağını başlattı. Bir yol haritasının ilk aşaması olan platform, akıllı sözleşme özelliklerinin tam olarak uygulanmasıyla Eylül ayı civarında tamamlanacak. Cardano’nun ağ güncellmesi, ekosistemde ve toplulukta büyük heyecan yarattı.

Analist neden 1 milyon Cardano (ADA) aldı?

Popüler kripto pra analisti Ben Armstrong, kısa süre önce, 0,15 doların altındayken 1 milyon ADA satın aldığını açıkladı. Analist, bu kararı verirlen, Cardano (ADA)’nIn bilimsel yaklaşımlarından ve ağ gelişim aşamalarından etkilendi.

Bu uygulama bu güne kadar devam etmiştir. IOG, Alonzo ile atılacak her adımı ve akıllı sözleşmelerin dağıtımını özetledi. Cardano’nun mucidi Charles Hoskinson, bu yöntemin tamamlanmasının daha fazla zaman aldığını ancak hataları azalttığını ve daha iyi bir sonuç sağladığını söyledi. Son kullanıcılar en fazla faydayı görecek olanlardır. Armstrong konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

Yol haritaları, hataları minimumda indirmek amacıyla özenle çizilmiştir. Web sitelerinde bile Cardano’yu bilimsel ve kanıta dayalı olarak tanımlıyorlar. Bu önemli odak, Cardano (ADA)’nun rakipleri karşısında liderliği almaya hazır, yalın ve güçlü bir makine olmaya hazır olduğu anlamına gelir.

Cardano’nun Afrika projeleri önemli bir faktör

Armsstrong ayrıca, Hoskinson ve Cardano’nun birçok gerçek dünya kullanım örneğiyle hükümet ve kurumsal kullanım için merkeziyetsiz bir platform oluşturma vizyonunun yatırım yapmak için başka bir neden olduğunu da sözlerine ekledi. Armstrong’a göre Cardano, işlemleri gerçekleştirmek için bir platformdan daha fazlası olmaya çalışıyor.

Cardano (ADA) Zafere Doymuyor: Milyoner Yatırımcı Sayısında Şok Artış
 

Cardano, ikinci ve üçüncü dünya uluslarının yoksulluktan kurtulmalarına ve halklarını iyileştirmelerine yardımcı olmak istiyor. Kolombiya veya Botsvana gibi ülkelerin içinde bulunduğu kötü durumun nedeni, insanların mülkiyetini koruyacak altyapıdan yoksun olmalarıdır.

ADA fiyat tahmini

Alonzo için ilk test ağının devreye alınması ve IOG’nin son ortaklıklarının uygulanmasıyla Armstrong, ADA’nın fiyatının 4 kat artmasını bekliyor. An itibariyle, ADA 1,66 dolardan işlem görüyor ve son çöküş sırasında en dayanıklı kripto para birimlerinden biri oldu. 7 günlük ve 30 günlük grafikler sırasıyla yüzde 11,4 ve yüzde 14 kar ile yeşil renkte kaldı.

Cardano (ADA) Kurucusu Önümüzdeki Aylar İçin Planlarını Açıkladı
 

Analist, bu mevcut döngüde 6.80 dolara ulaşmasını bekliyor. Ancak bu abartısız bir tahmindir. Armstrong, fiyatın çok daha ileri gidebileceğini söyledi ve şunları ekledi:

Bu boğa koşusu sırasında diğer alternatiflere kıyasla fiyat dalgalanmalarına karşı inanılmaz bir esneklik gösterdi. Tekrar tekrar tüm zamanların en yüksek seviyesini kırdı… En iyimser senaryomda ADA’nın bu yıl 8 ila 9 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyorum.

Kaynak Newsbtc.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku