featured

Binance Coin (BNB) Ne Zaman 500 Dolar Seviyesine Ulaşacak?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance Coin, DeFi protokolleri gibi merkeziyetsiz uygulamaları etkinleştirebildiği için ‘Ethereum katilleri’ olarak görülen kripto para birimleri arasında yer alıyor. BNB, Binance gibi borsalarda alım satım faaliyetlerini artıran 2021 kripto rallisinden faydalandı. Sonuç olarak, fiyat yılın başında 37 dolardan 10 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 690 dolara ulaştı.

Binance Coin ekosistemi emin adımlarla yoluna devam ediyor

Bununla birlikte, Çin’deki kripto para birimlerine yönelik yenilenen baskı endişeleri arasında, BNB’nin 23 Mayıs’ta 247 dolara düşmesiyle piyasa kan ağladı. BNB şimdi toparlanma yolunda. Özellikle, toparlanma kısmen fiyat düzeltmesinden sonra, coin’i satın alan yatırımcılardan gelen artan sermaye girişinden kaynaklanıyor. Binance Chain ağ tokenı olan BNB, platformda yer alan projelerin sayısı nedeniyle popülaritesini artırdı. PancakeSwamp, BSC ekosistemini kullanan en önemli DeFi projeleri arasında yer alıyor ve BNB’ye önemli bir büyüme fırsatı sunuyor.

BNB’nin değerinin, küçük yaratıcıları düşük işlem ücretleri ile desteklemeyi amaçlayan Binance borsası tarafından planlanan NFT pazarının piyasaya sürülmesinden sonra daha da artması bekleniyor. Binance Coin, BNB yakma planı yoluyla gelecekteki enflasyonu önleme yeteneği konusunda potansiyel olarak daha fazla yatırımcı çekecek. Özellikle, BNB yakma planı, arzı azaltarak madeni parayı kıt hale getiriyor. Ek olarak, büyüyen Binance ekosistemi, kripto parayı piyasa değerine göre dördüncü en büyük kripto para birimi konumuna yükselterek BNB’nin potansiyel büyümesinde önemli bir rol oynadı.

BNB fiyatı 500 dolar olur mu?

BNB fiyat hareketine genel bir bakış, kripto paranın yüzde 75 artışla 23 Mayıs’ın en düşük noktasından mütevazı bir toparlanma kaydettiğini gösteriyor. İyileşmenin ortasında, BNB yüzde 23,6 ve yüzde 38,2 Fibonacci düzeltme seviyeleri arasında hareket etti. Ayrıca, BNB 50 EMA’yı geçti ancak 200 EMA’nın üzerinde mücadele belirtileri gösterdi. Genel olarak, EMA’lar yukarı doğru eğimlidir ve yukarı doğru bir kırılma şansı sağlar. Göstergeler, 200 günlük hareketli ortalamayı geçememesinin, bir düşüşün gerçekleştiğine dair teknik bir sinyal gösterdiği BNB’nin uzun vadeli eğilimlerini gösteriyor.

Boğalar, mevcut fiyat seviyesinin yüzde 13 üzerinde olan 450 dolar’da bir geri çekilmeyi hedeflediğinden, fiyatın yükseliş eğilimine devam etme olasılığı yüksek. Diğer tarafında, 450 dolarda bir ret, destek hattı olarak hareket ederek 380 dolar seviyesini yeniden test etmek için bir düşüşe neden olabilir. BNB’nin fiyat hareketi yükseliş görünümüne işaret ediyor. BNB’nin küçük bir fiyat düzeltmesiyle karşılaşması durumunda, potansiyel olarak bir satın alma fırsatına yol açacaktır. Eğer token önemli EMA’ları kırarsa, BNB potansiyel olarak 500 dolara yükselecek.

BNB bu avantaja sahip

Genel olarak, BNB’nin 500 dolarlık hedefi ve muhtemelen tüm zamanların en yüksek seviyesi, tokenin güçlü temel desteği ve Binance ekosistemindeki artan faydası üzerinde oyunda kalmaya devam ediyor. Ayrıca Binance’in kripto alanına hakim olma misyonu, BNB’yi büyümenin merkezine koyuyor. Kripto para endüstrisi olgunlaştıkça, yatırımcılar düşük enflasyon oranına sahip dijital para birimleri arıyor ve BNB, token yakma planlarıyla bu yarışı kazanma şansına sahip. Artan piyasa riskinin yanı sıra, teknik göstergeler de BNB lehine.

Binance Coin (BNB) Ne Zaman 500 Dolar Seviyesine Ulaşacak?