Zor bir hafta olacak… İşte 4 faktör!

0 0

Bitcoin son birkaç gün ve hafta boyunca bir konsolidasyon aşamasında düşüyor alıcılar ve satıcılar 13.800 dolar civarında işlem yaparken bir çıkmaza girdiler.

Kripto para piyasasının geri kalanı son birkaç gün içinde DeFi sektörünün özellikle sert bir şekilde darbe almasıyla birlikte düşüşe geçti.

Bu hafta sonunun Bitcoin için özellikle olumlu olduğu kanıtlandı ancak bir analist bu yükseliş trendinin uzun ömürlülüğü konusunda temkinli.

Analist önümüzdeki günlerde kripto para birimi için bazı dezavantajların yakın olabileceğini gösteren 4 belirli faktöre işaret etti.

Bitcoin son birkaç haftadır kripto piyasasındaki oksijeni emiyor ve çoğu altcoin tutarlı kayıplar verirken BTC yükseliyor.

Bu yükseliş trendi kripto paranın son birkaç gün ve hafta boyunca güçlü olan 13.800 dolarlık direnç seviyesine karşı çıkmasına izin verdi.

Bir analist kripto para birimi için bazı olumsuzlukların yakın olabileceğini gösteren birkaç işarete dikkat çekiyor.

 Direncini aşmak için çok sayıda başarısız girişimin borsadaki zayıflığın ve ABD Dolarının kilit bir destek seviyesine düşmesinin bu hafta bir Bitcoin satışını tetikleyebileceğine inanıyor.

Bitcoin Güçlü Aylık Kapanışa Rağmen 13.800 Doları Kırmak İçin Mücadele Ediyor

Bitcoin şu anki 13.820 $ lık fiyatıyla marjinal olarak işlem görüyor. Bu son birkaç gündür işlem gördüğü fiyat civarındadır.

Henüz bu seviyenin üzerinde herhangi bir sürdürülebilir kırılma göstermedi ve önümüzdeki günlerde burada yukarı çıkmama korkunç bir işaret olabilir.

Bu haftanın başlarında kripto 14.100 dolara kadar yükselebildi ancak bu fiyat seviyesinde hızla reddedildi ve şu anda işlem gördüğü yere düştü.

Analist: Bu Faktörler BTC için Düşüşün Yakın Olabileceğini Öneriyor

Bir analist Bitcoin hakkındaki düşüncelerini paylaşırken bunun BTC için zor bir hafta olabileceğini gösteren 4 belirli faktörü izlediğini açıkladı.

Kripto önümüzdeki hafta güçlü bir düşüş görürse altcoinlerin de aniden düşmedine neden olan bir trend yaratabilir.

  “BTCde bu hafta sonu artışıyla ilgili bir şeyler şüpheli görünüyor. 3 büyük direnişe sürüklüyor hisse senetleri geçen hafta dibe vurdu önümüzdeki hafta seçim sağlam RR ve DXY $ destekle. Yine de genel olarak yükselişte geri çekilmeler kötü bir şey değil. Bakalım ne olacak. “

 Önümüzdeki birkaç gün Bitcoinin son birkaç gün içindeki fiyat hareketinin makro önemi hakkında bazı bilgiler sağlacaktır.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku