Zincir Üstü Veriler Bu Altcoin İçin Zirveye İşaret Ediyor!

79
Polygon (MATIC), son dönemde ivme kaybetti ancak yeni zirvelere yükselişi tetiklemenin anahtarı olabilecek istikrarlı bir destek alanına hızla yaklaşıyor. Zincir üstü metrikler, özellikle işlem verileri, MATIC’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğine işaret ediyor. Altcoin, an itibariyle 1.58 dolardan işlem görüyor.

  ”Global Para Girişi/Çıkışı” (GIOM) modeli, Polygon (MATIC) için zirveyi öngörüyor

MATIC fiyatı, 24 Şubat ile 2 Mart arasında yüzde 36 oranında artış kaydettikten sonra 1,24 dolardan 1,69 dolara uzanan bir aralık oluşturdu. Bu yükseliş trendi sırasında oluşan yüksek ve düşük fiyat hareketi, altcoin için yerel üst ve alt aralık olarak hizmet ediyor. MATIC fiyatında 1,44 dolardan yüzde 21’lik bir artışa yol açan son yükseliş, üst sınırı 1,69 dolardan aşmaya çalıştı ancak başarılı olamadı. Sonuç olarak, Poligon ayıları kontrolü ele geçirdi ve şimdiye kadar yüzde 11’lik bir düşüş yaşandı.
MATIC, kritik destek olarak işlev gören 1,44 ila 1,53 dolar talep bölgesine sahipt. Bu nedenle, yatırımcılar, söz konusu destek alanının yeniden test edilmesinde, Poligon’u 1.69 dolar aralığının üzerine çıkarmak için büyük bir sıçrama bekleyebilirler. Bu seviyenin başarılı bir şekilde geçilmesi, 1.87 dolar seviyesinin tekrar ziyaret edilmesinin yolunu açacaktır. Bu seviyenin aşılması, Polygon’a tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,90 dolara ve 3 dolara kadar giden dirençsiz bir yol sağlayacaktır. Polygon için bu yükseliş trendini destekleyen en önemli faktör, IntoTheBlock’un Global Para Girişi/Çıkış (GIOM) modeli. Bu endeks, ortalama 1,65 dolarlık bir fiyatla yaklaşık 3,24 milyar dolarlık MATIC satın alan yaklaşık 35 bin adres olduğunu gösteriyor. Bu, teknik açıdan ayrıntılı olarak açıklanan yükseliş görünümüyle örtüşüyor

Analist, Zilliqa (ZIL) ve bu metaverse altcoin için ciddi yükseliş bekliyor

Popüler bir kripto para stratejisti ve trader, Bitcoin’in (BTC) birkaç ay süren birikim döneminden çıkmaya hazır olduğunu belirtirken, Decentraland (MANA) ve Zilliqa (ZIL) için büyük fiyat artışı öngörüyor. Uzmanlar, son dönemde altcoin sezonuna işaret ediyorlar. Piyasada TechDev olarak bilinen analist, 380.100 Twitter takipçisine sanal gerçeklik platformu Decentraland’ın şu anda haftalık grafikte uzun bir yükselen kanalda işlem gördüğünü söylüyor. Grafiğe bakıldığında TechDev, önümüzdeki aylarda MANA için yüzde 730 gibi şaşırtıcı bir ralli öngörüyor. Decentraland, an itibriyle  2.65 dolardan işlem görüyor. Analistin listesindeki iknici altcoin, kurumsal çözümler için bir Blockchain olan Zilliqa. TechDev’e göre, 1,10 doların üzerinde büyük bir ralli başlatmadan önce ZIL’in yaklaşık 0,09 dolara düzeltme yaptığını görüyor. TechDev’in tahmini, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan ve piyasa katılımcılarının psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden bir teknik analiz yaklaşımı olan Elliott Dalga teorisine dayanıyor. TechDev’in grafiğine göre, ZIL şu anda beşinci ve son dalgasının ortasında.
 
Bitcoin’e bakan kripto stratejisti, BTC’nin, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69 bin dolara ulaşmadan önce 30 bin doların üzerine bir dip oluşturduğu Mayıs-Temmuz 2021 arasındaki piyasa yapısını takip ettiğini söylüyor. TechDev’e göre, 45 bin doların üzerindeki hareket, Bitcoin’in boğa piyasasının bir sonraki ayağı için hazırlandığını gösteriyor. Altcoin sezonunun başlamsında Bitcoin fiyat hareketi de büyük roloynuyor.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!
Kaynak Fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku