Ripple (XRP) 1 Dolara Doğru İlerliyor: İşte Kritik Direnç Seviyeleri!

1.332
Ripple (XRP), yavaş ve istikrarlı toparlanma ile 0,8-0,9 dolar direnç bölgesine yaklaşıyor. XRP, an itibariyle yüzde 4 artışla 0.87 dolardan işlem görüyor.

XPR için direnç seviyesi: 0,88-0,90 ve 1 dolar.

 Ripple fiyat hareketi, kama deseni içinde daralıyor. Günlük RSI eğimi, hiçbir zayıflık belirtisi göstermeden yükseliyor. XRP’deki gün içi işlem hacmi 2,07 milyar dolar, bu da yüzde 57,6’lık bir kayıp anlamına geliyor. 7 Mart’ta XRP/USDT çifti 0,7 dolarlık yerel destekten toparlandı. Bununla birlikte, yeni toparlanma, yükselen bir kama modeliyle sınırlı olduğu için düşük bir hızda ilerliyor. XRP, an itibariyle 0,87 dolardan işlem görüyor ve bu da son destek noktasından yüzde 18,58’lik bir kazanç olduğunu gösteriyor. Fiyat hareketi, birbirine yaklaşan iki trend çizgisi içinde kademeli olarak daralıyor ve bir kırılmanın yolda olduğunu gösteriyor. Ek olarak, yükselen bir kama deseni, fiyat destek trend çizgisini aştığında genellikle yoğun satış baskısını artırır. Bu nedenle, XRP fiyatı kritik destek bölgesinin altında bir günlük mum kapanışı yaparsa, XRP’nin yüzde 16’lık bir düşüşle 0,7 dolara düşmesini bekleyebiliriz.

Bununla birlikte, desen bozulmadan kısa vadeli eğilim yükselişini sürdürüyor. Önemli bir satın alma ivmesi ve işlem hacmi artışı 0,9 dolar direncini kırabilir ve XRP’yi 1 dolara taşıyabilir. 50 ve 100 günlük SMA, yakın zamanda daha fazla alıcı çekebilecek bir yükseliş geçişi verdi. Ayrıca, 0,9 dolar seviyesinin yakınında bulunan 200 günlük SMA, satıcılar için savunma hattını güçlendiriyor. Günlük RSI eğiminin kademeli yükselişi, alıcıların kontrolü satıcılardan aldığını gösteriyor. Sürekli yükseliş ivmesi, RSI eğimini aşırı alım bölgesine yönlendirecektir. XRP için, direnç seviyesi: 0,88-0,90 ve 1 dolar. Destek seviyeleri ise 0,78  ve 0,7 dolar.

 

Ben Armstrong: Ripple-SEC davası uzlaşma ile sona erecek!

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ve Ripple (XRP) arasında bir yıldan fazla süredir devam eden davasının yakında bir uzlaşma ile sonuçlanması bekleniyor. Son dönemde ortaya çıkan sayısız gelişmenin ardından taraflara yakın birçok kişi, SEC ve Ripple’ın davayı sonuçlandırmak için bir uzlaşmaya varmasının an meselesi olduğunu belirtti. Popüler kripto para fenomeni ve YouTuber Ben Armstrong, bugün Ripple davasına dair görüşlerini paylaştı ve şunları söyledi
XRP davası, uzlaşmaya doğru bir yük treni gibi ilerliyor. Zaman geçiyor.
Ripple Avukatından Çarpıcı Açıklama: Belirleyici Olacak

Davaya bakan yargıçlar Analisa Torres ve Sarah Netburn’ün, BlockFi dahil olmak üzere kripto para şirketlerine yönelik neredeyse tüm SEC suçlamalarının uzlaşmayla sonuçlanması nedeniyle kesin bir kazanan taraf ilan etmeyebileceğine dair beklentiler yüksek. Hem Ripple hem de Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, davadaki olası anlaşmaları tartışmak için geçmişte bir araya gelse de, toplantıların hiçbiri olumlu sonuç vermedi. Önceki uzlaşma toplantılarında olumlu bir sonuç olmamasına rağmen, birkaç kripto uzmanı, yakın gelecekte olası bir anlaşmaya varılacağını ve bu da bir yıldan uzun süredir devam eden davanın bu şekilde sona ereceğini iddia ediyor. Ripple, XRP’nin bir menkul kıymet değil, bir para birimi olduğu iddialarını desteklemek için SEC‘in eski yöneticilerinden bazı belgeleri kullanmayı da planlıyor. Bu gerçeklere ve kanıtlara dayanarak, Komisyon Üyesi Hester Peirce ve Başkan Gary Gensler dahil olmak üzere bazı mevcut SEC yöneticileri, işlerin düzenleyicilerin lehine görünmediğini biliyor. Bu nedenle, SEC’in Ripple’ı başka bir uzlaşma teklifi etmekten başka seçeneği olmayabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku