Yüzde 60 düştü… Peki şimdi ne olacak?

0 4

Chainlink’in fiyat hareketi alışılmadık satış baskısı girişleriyle karşı karşıya olduğu için son zamanlarda oldukça acımasız oldu.

Sermayenin kripto para biriminden kitlesel göçü fiyatının sadece birkaç hafta önce belirlenen 20 dolarlı seviyelerden bugün erken saatlerde 780 dolara düşmesine neden oldu.

Bu önemli bir düşüş ve daha önce yükseliş gösteren altcoinin makro piyasa yapısının bozulmaya başladığını gösteriyor.

LINKin geçmişte de buna benzer parabolik ilerlemeler ve düşüşler yaşadığı unutulmamalı. Ancak boğa trendine devam edebilmesi için genellikle biraz zaman gerekiyor.

Bir trader kripto para biriminin şu anki fiyat seviyesinde aşırı satıldığına inanıyor ve Chainlinkin şu anda önümüzdeki günlerde ve haftalarda önemli bir artışla takip edilebilecek kritik bir destek seviyesine ulaştığını gösteren bir grafik sunuyor.

Bu token için açık ilginin artmaya başlamasıyla birlikte geliyor bu da traderların fiyatı bu önemli seviyeye yaklaştıkça artan oynaklığı gördüklerini düşündürüyor.

Chainlink şu anda 820 dolarlık mevcut fiyatıyla yüzde 6nın üzerinde işlem görüyor. Bu dün bu saatlerde belirlenen 9.00 dolarlık günlük yüksek seviyelerden kayda değer bir düşüşe işaret ediyor.

Kripto fiyatı 2000 dolara yükseldiğinden beri amansız bir satış baskısıyla karşı karşıya. Bu zirvelere çıkan parabolik yükseliş olumluydu ve birçok analistin daha fazla yükseliş beklemesine yol açtı.

Bununla birlikte bu fiyat bölgesine girdikten sonra token üzerindeki satış baskısı muazzamdı ve o zamandan beri düşüyor.

Kısa vadede dikkate alınması gereken bir eğilim çeşitli vadeli işlem platformlarında Chainlink için artan açık ilgi. Bu büyük bir hareketin yaklaşmakta olduğunu gösterebilir.

Analist: LINK kritik desteğe yaklaştıkça güçlü bir geri dönüş yaşayabilir

Bir analist kripto para biriminin kısa vadeli görünümü hakkında konuşurken Chainlinkin bir sıçrama tetikleyebilecek çok önemli bir destek seviyesine yaklaştığını açıkladı.

Bu destek 800 dolar civarında var ve hedefi 1520 dolar civarında görünüyor.

Görünüşe göre Chainlink’in mevcut fiyat hareketi birleştirilmiş kripto piyasasınınkinden bir şekilde ayrılmış durumda. Dolayısıyla bir sonraki trendin nerede olacağı Bitcoin ve diğer büyük altcoinlere bağlı olmayabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku