Youtube, bitcoin.com un hesabını askıya aldı

0 0

YouTube “YouTubeun Hizmet Şartlarının ihlali” gerekçesiyle kripto para haber sitesi Bitcoin.comun resmi kanalını kapattı.

Bitcoin.com Başkanı Roger Verin Redditte yer alan açıklamasına göre hesap temel bir neden sunulmadan feshedildi. Ver kanalda yer alan videoların BTC camiasından gelen kasıtlı şikayetlerle kapatılmış olabileceğini düşünüyor.

Ver YouTube hesabının tekrar açılıp açılmayacağından bağımsız olarak artık lbry.tv Dtube ve BitChute gibi diğer seçenekleri keşfetmeye başlamak için doğru zamanın geldiğini söyledi. Ver uygulanabilir alternatifler önerilerine açık olduğunu belirtti.

Bitcoin.com kurucusu ayrıca YouTubeda Elon Musk  gibi ünlü kişilerin isimlerinin kullanıldığı tonla dolandırıcılık yapıldığını ve platformun sahtekarlıkla mücadele konusunda yetersiz olduğunu vurguladı.

YOUTUBE KRİPTOYLA GÖLGE SAVAŞINA MI GİRİŞTİ?

YouTube; Ivan on Tech Chris Dunn ve Tone Vays dahil olmak üzere birçok kripto YouTuberın kanallarını son altı ay içinde askıya aldı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku