Yıldızı Parlayan Bu Altcoin Hala Mükemmel Bir Yatırım Seçeneği!

0 236

Kripto para dünyasında Coin Bureau olarak bilinen bir analist, son 30 günde yüzde 650 oranında büyüyen bir NFT projesinin daha da yüksek seviyelere çıkması için sağlam temellere sahip olduğunu söylüyor.

Analist, 610 bin YouTube takipçisine Chiliz’in (CHZ) rallisinin devam edeceğini ve kripto para sektörüne  çok sayıda yeni kullanıcı getirebileceğini söyledi.

“Yüzlerce ve milyonlarca insanı kripto para sektörüne taşıma potansiyeline sahip o efsane uygulamayı mı arıyorsunuz? Bu projeye doğru zamanda girerseniz, gerçekten çılgınca kazançlar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ya bu proje NFT projesi, sporu ve kripto paraları birleştiriyor. Bu özelliği, onu uzaya gönderecek. Bu projenin adı Chiliz ”

CHZ token, benzersiz dijitalleştirilmiş varlıklara olan yüksek taleb sayesinde, NFT projelerinin popülaritesinin artmasıyla son birkaç ayda iyi performans gösterdi. CHZ şu anda 2,6 milyar dolarlık bir değerlendirmeyle piyasa değerine göre ilk 50 proje arasında yer alıyor.

Chiliz blockchain şirketi, spor franchise’larının taraftar tokenlerı aracılığıyla gelirlerini artırmalarına olanak tanıyan Socios.com platformunda yer alıyor. Taraftarların, takım kararlarında söz sahibi olmakk ve diğer ayrıcalıklara erişim elde etmek için kullanabilecekleri bu tokenlerı almak için CHZ kripto para birimini satın almaları gerekir.

Proje Gelecek Vaat Ediyor

Analist, Chiliz’in şu anda kripto alanındaki en ilginç projelerden biri olduğunu açıklayarak, spor takımlarının taraftar kitlesinden para kazanmasına nasıl yardımcı olduğunu açıklıyor.

“Chiliz, ekiplerin ekip yönetimini oyunlaştırması, bunu kendi başına bir eğlence teklifine dönüştürmesi ve bu oylama hakları talebinden para kazanması için bir çözüm sunuyor. Öte yandan taraftarlar, takımlarını desteklemenin ve gerçek dünyadaki spor etkinliklerini etkileyen belirli takım kararlarına oy verme fırsatı bulmanın yeni bir yolunu buluyor. ”

Ayrıca, Chiliz’in NFT pazarına girerek ve markalı dijital koleksiyonlar oluşturmak için blockchain ekosistem geliştiricisi Enjin (ENJ) ile ortaklık kurarak kendisini gerçek dünya değeri üretecek şekilde konumlandırdığını belirtti.

“Socios, ortak kulüpler için Ethereum tabanlı koleksiyon öğeleri oluşturmak için Enjin ile birlikte çalıştı. Birkaç hafta önce Chiliz, NFT’leri gerçek zamanlı olarak üretmek için Chainlink ile entegre olduğunu da duyurdu. Bu neden önemli? Bu, Chiliz’in gerçek spor etkinliklerine ve sınırlı sayıda üretilen NFT’lere yanıt olarak dinamik NFT’ler oluşturmasına olanak tanır …

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku