Yılbaşından Bu Yana En Çok Yükseliş Kaydeden 10 Altcoin! Ralliler Devam Edecek!

0 69

10- FTM

Yılbaşından Bugüne Büyüme Oranı: Yüzde 3964

Fantom, Ethereum ile tamamen uyumlu, ancak daha ucuz ve daha hızlı olan açık kaynaklı bir akıllı sözleşme platformudur. Proje, Proof-Of-Work veya Proof-Of-Stake kullanmaz bunlar yerine aBFT konsensüs protokolünü kullanır. Proje, hız, güvenlik ve düşük ücretler vaat ediyor.

Platform, içinde yerleşik bir DeFi bileşenine sahiptir. Fantom Finance’i, kripto para birimleri ticareti, ödünç verme ve ödünç almak için kullanabilir, likidite hissesine katılabilir ve FTM coin’leri basabilirsiniz. Bu, ağın yerel kripto para birimidir ve platform doğru Dapp’leri çekerse çok daha fazla büyüyebilir.

9- PROM

Yılbaşından Bugüne Büyüme Oranı: Yüzde 4156

PROM, Prometeus Network’ün yerel coin’idir. Görevleri, ürettiğiniz verileri korumanıza yardımcı olmaktır. Prometeus size verileriniz üzerinde tam kontrol sağlar ve hatta isterseniz onlardan para kazanmanıza da yardımcı olur. Ağ, “merkeziyetsiz ve sansüre dirençli bir çerçeve oluşturmak için genel blockchain teknolojilerini” kullanıyor.

8- WRX

Yılbaşından Bugüne Büyüme Oranı: Yüzde 4254

WazirX, Binance tarafından desteklenen bir Hint kripto para borsasıdır. Dahili işlemleri için WRX tokenını kullanıyorlar. Bitcoin ve Ethereum’unuzu WRX’e aktarabilir ve işlem ücretlerini ödemek için kullanabilirsiniz.

Ağustos ayında, borsa otomatik bir piyasa yapıcı protokolü başlattı. WazirX’in DeFi’ye girmesi tokenın rallisini hızlandırmış olması muhtemeldir.

7- MATIC

Yılbaşından Bugüne Büyüme Oranı : Yüzde 5089

Matic ağı, kullanıcıların “ölçeklenebilir DApp’ler oluşturmasına” olanak tanır. Bu şirketin misyonu, DeFi’nin kullanıcı deneyimini yeni boyutlara taşımak, “kullanıcılar ve merkezi olmayan dünya arasındaki etkileşimi” basitleştirmek. Ethereum ile hepsi bir arada ve “kitlesel olarak benimsenmesine yardımcı olmaya kararlılar.” Matic, Decentraland ve Maker Dao gibi yüksek profilli projelerle çalışıyor.

Görevlerini genişletme ve isimlerini Polygon olarak değiştirme sürecindeler. Yeni sloganları “Ethereum’un Blok Zincirleri İnterneti” dir. Ağın yerel parası MATIC, var olmaya devam edecek ve aynı isim ile rekorları kıracak.

6- DENT

Yılbaşından Bugüne Büyüme Oranı: yüzde 5927

Bu proje, bu listedeki diğerlerinden tamamen farklı. Dent wireless, kullanıcıların süresinin dolmasına izin vermek yerine Mobil Verileri satın alması, satması ve paylaşması için bir pazar oluşturdu. “Mobil Veri Sektörünü tokenize ediyorlar.” Platformları Ethereum üzerinden çalışıyor. Dent’in şu ana kadar 80 ülkede 26 milyon kullanıcısı var.

Halk bunu açıkça değerli bir proje olarak görüyor. Para kullanarak oy veriyorlar.

5- DOGECOIN

Yılbaşından Bugüne Büyüme Oranı :Yüzde 6708

“Doge”  şaka olarak başladı. Şimdi baktığımızda, yılın en büyük hikayelerinden biri. Öyle ki bu konuda hiçbir şey söylememize gerek kalmıyor. Elon Musk’ın bile favori coin’i hale geldi.

4- CAKE

Yılbaşından Bugüne Büyüme Oranı :Yüzde 6897

PancakeSwap temelde UniSwap’in klonudur. Binance Smart Chain üzerine inşa edilmiş merkeziyetsiz borsa olan proje ve bu nedenle her işlemin ücreti Ethereum tabanlı muadilinden çok daha düşük. PancakeSwap, buna rağmen yılın en sıcak projelerinden biridir.

Kullanıcı stake ederek veya borsaya likidite sağlayarak CAKE kazanır. Bu CAKE, PancakeSwap ekosistemindeki her tür şeyin yakıtıdır.

3- VRA

Yılbaşından Bugüne Büyüme Oranı: Yüzde 8561

Verasity, 2019’dan beri var, ancak şirket yalnızca 2021’de ABD patenti aldı. Herhangi bir videonun aldığı her görüntülemeyi garanti eden blok zinciri tabanlı bir çözüm orijinaldir ve doğrulanmıştır. Servisleri, yaygın olarak kullanılan herhangi bir video oynatıcıda çalışır. Kullanıcılar ayrıca VRA’yı depolamak ve belirli videoları izledikleri için ödül olarak almak amacıyla bir cüzdan alırlar. İçerik oluşturucular, içeriklerinden para kazanmanın daha iyi bir yolunu da elde ediyor.

2- OMI

Yılbaşından Bugüne Büyüme Oranı: Yüzde 18102

OMI tokenı, VeVe platformunun değişim aracıdır. Bu platformda, dijital koleksiyon veya NFT satın alabilir ve satabilirsiniz. Hizmet, GoChain blok zinciri üzerine inşa edilmiştir, bu nedenle OMI bir GO20 tokenıdır.

Yakında OMI, UniSwap’te listelenecek. Büyük artışlar bekleyin.

1- BAKE

Yılbaşından Bugüne Büyüme: Yüzde 35277

Bu proje, daha ucuz ve daha hızlı Binance Smart Chain üzerinde yer alan Ethereum tabanlı bir ürünün başka bir klonu. BakerySwap hem otomatik bir piyasa yapıcısı hem de bir NFT borsasıdır. Kullanıcılar likidite havuzlarına likidite katar ve tazminat alırlar. Genel olarak, tabii ki BAKE tokenını ödeyen harika ödüller sunar.

Ve bu token, bu yılın ilk yarısının en büyük galibi. İkinci yarıda da büyük kazançlar getirmesi bekleniyor

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku