YFI, % 38 lik bir yükseliş sonrası quot Golden Cross quot modelini oluşturuyor

0 1

YFI tüm zamanların en yüksek seviyesinin altında olan % 25ten işlem görüyor.

YFI fiyatının ilerleyen günlerde yükseleceğine işaret eden teknik bir gösterge olan Golden Cross modeline göre bir varlığın kısa vadeli hareketli ortalamasının uzun vadeli hareketli ortalamasının üzerinde olduğu zaman canlanıyor.

YFI Perşembe günü dört saatlik grafiğinde 20 dönem MA ve 50 dönem MA arasında bir yükseliş geçişine tanık oldu. Bu çok daha kısa zaman dilimleri için önde gelen bir gösterge olarak hizmet etti ve YFI/USD paritesinin önümüzdeki süreçte artabileceğini gösterdi.

YFI yükseliş göstergesine karşı Göreceli Güç Endeksinde (RSI) potansiyel olarak düşüş eğilimi gösteriyor. Token aşırı alım alanına girmeye yakın duruyor. Bu özellikle son 48 saat içinde coinin olağanüstü fiyat rallisinin ardından aşağı yönlü bir düzeltme anlamı taşıyor.

YFI / USD paritesi % 38 artış göstererek 22.574 Dolardan 31.170 Dolara kadar yükseldi. Bu yükselme kripto piyasasında gerçekleşen iyileşme eğiliminin ardından geldi. DeFi odaklı platform olan Yearn Financein yerel bir varlığı olan YFI ana projesinin etrafındaki aşırı spekülasyonlar nedeniyle ilk on kripto para biriminden daha iyi getiri elde etti.

Varlık Dolar karşısında ise 2.600 üzerinde yükseliş gösterdi.

Takip edilmesi gereken YFI seviyeleri 

YFI / USD paritesi yeşil ile belirtilen yükselen bir trend çizgisi ile orta vadeli bir destek seviyesi oluşturdu. Bu seviye ile parite aşağı yönlü bir eğilimi reddetti.

Analistler yatırımcıların Fibonacci Retracement tablosu aracılığıyla 39.990 Dolardan 20.672 Dolara kadar yerleştirilen seviyeleri takip etmesi etmesi gerektiğini öneriyor. Mevcut durum itibariyle YFI 31.993 Dolarlık seviye için 29.831 Dolarlık % 50 seviyesini test ediyor.

Paritede bir düşüş olması durumunda 27.670 Dolara kadar bir gerilemeden söz etmek mümkün görünüyor. Bu tablo ise yeşil ile gösterilen 20 dönem hareketli ortalamaya doğru uzun bir düşüş riski taşıyacağı anlamına geliyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku