DeFi sektörü yara sarıyor…

0 0

Çok sayıda tokenin yüzde 50ye varan oranda düştüğünü gören merkezi olmayan finans (DeFi) projeleri için kanlı bir haftadan sonra DeFi sektörü bir günde yüzde 19 oranında toparlandı. Ether de son 24 saatte yüzde  11 arttı.

Messariye göre bugün 37 DeFi tokeninden 32si yükseliyor ve yüzde 3 ile yüzde 39.6 arasında kazanç sağlıyor.

Swerve (SWRV) günlük listelerin başında yer alırken onu yüzde 376 ile Yearn Finance (YFI) yüzde 299 ile Loopring (LRC) yüzde 294 ile Aave (LEND) ve yüzde 278 ile SushiSwap (SUSHI) izliyor.

YFInin rallisi yaklaşık bir hafta önce piyasaya sürüldüğünden bu yana azalan yıllık yüzde getiri (APY) üreten merakla beklenen Ether (ETH) kasasına rağmen geldi. Bununla birlikte Yearn Financein stablecoin kasalarından elde edilen günlük getiri muhtemelen ralliyi besleyerek yüzde 01in üzerine çıktı.

DeFi tokenleri ortalama yüzde 83lük bir kazanç için yeşil renkte 178 ETH tabanlı tokenin 136sı ile daha geniş Ethereum ekosisteminden daha iyi performans gösterdi.

Ampleforth (AMPL) yüzde 845lik bir kazançla sıralamada ilk sırada yer alırken onu YFI ve LRC izliyor.

24 saatlik performansa göre bugünün ilk on pazarının yarısı (ilk 100 kripto para arasında) DeFi ERC-20’lerdir.

Dikkate değer bir istisna yüzde 47lik bir kazançla günün ikinci en güçlü ilk 100 kripto varlığı olan Solanadır (SOL).

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku