Yeni veriler balinaların Ethereum biriktirdiğini gösteriyor

0 0

Ethereum’un Şubat başlarında görülen yükseliş trendi son satış dalgasından önce ETHnin 290 dolara yükselmesini sağladı.

BİTCOİN ETHEREUM VE XRP İÇİN TEKNİK GÖRÜNÜM NASIL? TIKLAYIN

ETH geçen ayın ilk günlerindeki kazançlarının neredeyse tamamını vermiş olsa da veriler ilk 100 Ethereum sahibinin tekrar kripto para biriktirmeye başladığını gösteriyor. Yani Balinalar iş başında.

SON SATIŞIN ARDINDAN BİRİKTİRMEYE BAŞLADILAR

Ethereumun sert düşüşü pazar yapısına önemli zarar verdi ve yukarı yönlü ivmesini sürdürememesi altta yatan bazı zayıflıkları açığa çıkardı.

Buna rağmen ETH’nin hala güçlü temelleri var ve son satış dalgasında 200 dolar bölgesinde kalmayı başardı.

Analitik firması Santiment verileri ilk 100 ETH sahibinin birikim yapmaya devam ettiğini gösterdi. Söz konusu verilere göre etkili ETH sahipleri kripto para biriminin yükseleceğinden emin gibi görünüyor.

ETH İÇİN BU BİRİKİM MODELİNİN ANLAMI

Santiment ayrıca bu birikim eğiliminin nadiren varlık fiyatındaki ani bir artışla devam ettiğini buna rağmen boğa piyasası için iyi bir destek olduğunu savundu. Santiment diğer yandan bu eğilimin yatırımcıların kripto para birimini orta-uzun vadeli sağlam bir yatırım olarak görmeye başladığına dair bir sinyal olabileceğini kaydetti.

Ethereum için bu son gelişme orta vadeli görünümünün hala parlak olduğunun bir işareti olabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku