Bitcoin, Ethereum ve XRP için teknik görünüm nasıl?

0 0

BİTCOİN

Bitcoin yavaş yavaş ABD doları karşısında 8 bin 800 doların üzerinde yükseliş ivmesi kazanıyor. BTC fiyatı 9 bin 500 dolara inandırıcı bir yükseliş başlatmak için 9 bin dolarlık önemli direnç noktasının üzerine çıkmalı. Teknik olarak Bitcoin’in ABD doları karşısında 8 bin 800 dolarlık direnç alanının üzerinde olumlu işaretler gösterdiği söylenebilir.

BİTCOİN TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

ETHEREUM

Ethereum ABD doları karşısında 220 dolarlık destek noktasının üzerinde dengelenme çabası içerisinde. ETH fiyatının muhtemelen 228 ve 235 dolar direnç seviyelerinin üzerinde büyük bir yukarı yönlü hareket başlatması beklenebilir. Ethereum ABD doları karşısında 220 dolarlık destek alanının üzerinde güzel bir yükseliş oluşumu hazırlığında.

ETHEREUM TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

XRP

Ripple ABD doları karşısında 0.2320 dolar destek bölgesinin üzerinde yükseliş trendi üzerinde. XRP fiyatının 0.2400  ve 0.2420 dolar direnç seviyelerinin üzerine çıkması bekleniyor. Ripple fiyatı ABD dolarına karşı yavaşça 0.2350 dolar seviyesinin üzerine çıkıyor. Fiyatın yakın dönemde 0.2380 ve 0.2400 dolar üzerinde yükseliş eğilimi kazanması bekleniyor.

XRP TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku