Yeni oluşturulan bu grup oldukça farklı

0 6

Blockchain şirketlerini araştırmayı ve desteklemeyi amaçlayan yeni bir grup oluşturuldu.

Ticino Blockchain Teknolojileri Derneği Università della Svizzera Italiana (USI) olarak da bilinen Güney İsviçre Üniversitesi ve Güney İsviçre Uygulamalı Bilimler ve Sanatlar Üniversitesinin (SUPSI) katılımıyla başlatıldı.

Grubun amacı blockchain sektöründeki araştırmaları ve şirketleri desteklemek ve teknolojiyle ilgili akademik çalışmaları teşvik etmek.

Diğer kurucu üyeler Bitcoin.com Copernicus Holdings Eligma Euronovate Eventboost Pangea Blockchain Fund Poseidon Group the Quadrans Foundation StrongBlock.io Superflat ve Swiss Blockchain Consortiumdur.

“Blockchain bugün çok tartışılan bir teknolojidir. İnternetin gelişinde olduğu gibi bu teknolojinin tedarik zincirlerinde finans ve ödeme sistemlerinde noter işletmelerinde iş süreçlerinde ve hükümetlerdeki iyileştirmeler yoluyla çeşitli sektörler üzerinde doğrudan bir etkiye sahip birçok şeyi değiştirebileceği sıklıkla söyleniyor. Bunlar araştırma yeni beceriler eğitim yatırım deneme ve zihniyet değişikliği gerektiren zaman alan süreçlerdir. “

Grup blockchaine artan ilgiyi ekledi akademi ve özel şirketleri teknoloji için bir mükemmellik merkezi oluşturmayı düşünmeye ve blockchain odaklı yeni şirketleri teşvik ederek yeni becerilere sahip işler yapmaya teşvik etti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku