YENİ BİR COİN KAPIDA,BİTCOİN CASH FORKU ÖNCESİ DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

0 0

Bitcoin Cash için 15 Kasım tarihi bir gün Bitcoin Cashi yaratan grup bu tarihten güncelemeler ile birlikte ikiye bölününecek.

Geçen sene Bitcoi nin çatallanması doğan Bitcoin Cash için aynı şeyler 15 Kasımda olabilir.

Bitcoin Cash te kılıçlar çekildi: Craig Wright & Jihan Wu arasındaki rekabet

Bitcoin Cash ağı özellikleri savaşan iki önemli kişi var.Bunlardan biri Bitmain’in kurucusu Jihan Wu diğeri ise nChain’den Craig Wright.Her iki grubunda amacı birbirine karşı üstünlük kurmak. Wright ve onu destekleyenler blok boyutu kapasitesininin kısıtlı olduğunu ve bu yüzden şu anki sürümün yetersiz olduğunu savunanlar. Wright’ın destekçileri arasında Calvin Ayre da bulunuyor. Ayre madencilik havuzu CoinGreekin sahibi. Wright’ın tarafında  Bitcoin.org ve Bitcointalk.org’un sahibi olan Cobra da yer alıyor.Bu iki isimi arkasına alan Wright büyük bir güç kazanmış durumda.

Kripto para borsası Coinbase ise Bitcoincash.org’un planını destekleyeceklerini ağın bölünmesi ve iki ayrı coin ortaya çıkmasına olumlu yaklaşıyor.Coinbase’den Yaptığı açıklamayla “Çatallanma bittikten sonra birden fazla zincirin kalması halinde müşteriler her bir zincirdeki fonlarına erişebilecek denildi. Binance’de yaptığı açıklama ile Bitcoin Cash forkunu destekleyeceğini belirtti. Açıklamanın devamında Bitcoin Cash bakiyelerinin 1542300000 numaralı blokta bir görüntüsünün alınacağı ve bu işlemden 15 saat öncede Bitcon Cash yatırma ve çekme işlemlerinin alınmayacağını bildirdi.

Zincirin bölünmesi artık kesin.Bu bölünmeden ortaya iki ağ çıkacak.Bunlar Bitcon ABC ve Bitcin SV.14 Kasımda işlem yapmak risk oluşturuyor.14 Kasım itibaren ortalık sakinleşene kadar BCH işlemi yapılması riskli.Oluşacak herhangi bir problemde bütün kazanç kaybedilebilinir.Binance ve Coinbase gibi iki büyük dev de dahil olmak üzere bütün borsa platformları bu forku destekliyor görüntüsündeler. CoinEx te  BSV nin ortaya çıkması halinde  cüzdanlarında BCH olanlara 1.1 oranında dağıtım yapacağını açıkladı.14 kasıma çok az bir zaman kaldı.Merakla o gün kripto dünyasında ne gibi değişikler olacağını bekliyoruz.Madenciler fikir değiştirip Wrigt tan destek çekecek mi?Bunların hepsinin cevabını almaya çok az bir zaman kaldı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku