SANTİMENT ARAŞTIRMASI: BU 3 ALT KOİNE DİKKAT

0 0

Veri analiz platformu Santiment Ethereum tabanlı alt koin’lerin boğa piyasından en çok değerlernecek kripto paralar olduğunu savundu.

2018 yılının son ayları genellikle ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonundan çıkacak olası bir Bitcoin ETF onayıyla geçti.Bitcoin 2017 yılını 10.000 dolar değerine yakın kapatıp akabinde 5.000 dolara düşünce birçok yatırımcı 2018 yılında ayı piyasının olacağını düşünmüştü.Ancak son yaşanan olaylara göre ayı piyasından çıkmışa benziyoruz.Bununla beraber kapıda bir boğa piyasası bizleri bekliyor olabilir.

Santiment bünyesindeki analistler yaptığı araştırmayı paylaştı ve yatırımcılar için olumlu sinyaller gelmeye başladı.Halihazırda BTC ve ETH fiyat değişimi iç karartıcı gözükse de Santiment analistleri özellikle son bir aydaki ERC-20 projelerinin ETH fiyatından bağımsız olarak hareket edebilecekleri yönünde.Bu da fiyatların ETH bağımlılığından kurtulması demek. Basic Attention Token dün %25  oranında yukarı doğru fırladı.Bu Sırada Ether fiyatı yerinde sayıyordu.Ayrıca Santiment’e göre MKR ve ZRX tokenleri de ETH’den bağımsızlaşmaya başlayan kripto para birimleri arasında.Yani bu 3 altkoin e dikkat.Etherium yerinde sayarken çok ciddi çıkışlar gösterebilirler.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku